Головна Економіка На Львівщині дві ОТГ отримають у березні державні земельні ділянки

На Львівщині дві ОТГ отримають у березні державні земельні ділянки

Стало відомо, у якій послідовності об’єднані громади будуть отримувати у власність державні землі. Держгеокадастр оприлюднив «План-графік передачі земельних ділянок у власність об’єднаних територіальних громад на 2018 рік».

Згідно графіку вже у березні дві ОТГ на Львівщині – Нижанковицька селищна об’єднана територіальна громада (Старосамбірський район) та Грабовецька сільська об’єднана територіальна громада (Стрийський район) отримають державні землі у комунальну власність об’єднань територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві.

У квітні державні землі отримають ще 4 ОТГ на Львівщині, у травні – 3, у червні – 3, у липні – 4, у серпні – 4, у вересні – 3, у жовтні – 4, у листопаді – 4 та  у грудні ще 4.

Нагадаємо, 31 січня цього року Уряд схвалив розпорядження щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, що дозволяє провести земельну децентралізацію не вдаючись до змін у законодавстві.

Держгеокадастр розпочав процес передачі земель з 1 лютого 2018 року. Для висвітлення стану передачі земель об’єднаним територіальним громадам створено спеціальний портал (otg.land.gov.ua) та для отримання оперативних консультацій з даного питання від фахівців Держгеокадастру запроваджено функціонування гарячої лінії (0 800 502 528).