Головна Економіка На сміттєзвалищі Буська виконають протиаварійні роботи за 6,5 мільйонів гривень

На сміттєзвалищі Буська виконають протиаварійні роботи за 6,5 мільйонів гривень

Виконком Буської міськради провів аукціон щодо виконання першочергових аварійно-відновлювальних робіт на полігоні твердих побутових відходів у с. Вербляни Буського району. Про це йдеться в інформації у системі публічних закупівель Prozzoro, – інформує видання ZAXID.net

В аукціоні зі стартовою ціною у понад 8 млн грн взяли участь три компанії. Найнижчу цінову пропозицію – понад 6,5 млн грн – подало ТОВ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65». Замовник 28 листопада задекларував намір укласти із переможців угоду на виконання робіт.

Згідно із технічним завданням, на полігоні мають влаштувати майданчик для складання сміття, при цьому передбачене влаштування протифiльтрацiйного екрана. Виконавець має збудувати експлуатаційну дорогу та розворотний майданчик для спецтехніки, два дренажні колектори, дві ємності для збору фільтрату та дренажну насосна станція перекачки фільтрату. Крім цього має змонтувати необхідне електрообладнання та освітлення полігону. Роботи мають виконати до кінця 2017 року.

За даними аналітичної системи YouControl, власниками найбільших часток у «ШРБУ №65» є Олег Булига (51%), Ігор Магера (14,6%), Володимир Магера (12%) та Олена Химич (12%).

Як інформував ZAXID.NET, 1 листопада департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА оголосив закупівлю ліній сортування ТПВ для трьох полігонів в області на 16,5 млн грн.

Нагадаємо, у липні уряд виділив 50 млн грн з резервного фонду державного бюджету на допомогу полігонам, які приймали сміття з міста Львова. За ці кошти на Львівщині мають провести реконструкцію полігонів ТПВ, їх рекультивацію та технічне переоснащення.