Головна Економіка Прозвітували про готовність

Прозвітували про готовність

 Днями голова Буської РДА Володимир Сай провів нараду з керівниками житлово-комунальних підприємств району, а також освіти, медицини, культури, де йшлося про підготовку до осінньо-зимового періоду.

За інформацією керівника відділу освіти Богдана Глуховецького, задля своєчасної та якісної підготовки навчальних закладів до роботи в опалювальний період компетентна комісія  обстежила технічний стан будівель та споруд, котелень та коминів усіх навчальних закладів району. Загалом вони готові до опалювального сезону. Щодо твердого палива та вугілля, то до кінця місяця ними окремі школи  будуть забезпечені на 100%, – запевнив головний освітянин району.
У культурі теж готуються до зими. За словами головного спеціаліста Надії Стахів гроші на  вугілля є, а частину його вже закупили.. Сільським народним домам допоможуть місцеві ради. Хтось вже подбав про це, а інші чомусь зволікають, проте до початку опалювального сезону обіцяють, що у клубах буде тепло.
 За словами головного лікаря Буської ЦРЛ Зіновія Курія, майже завершені роботи у котельні районної лікарні, історію реконструкції якої вже встигли назвати епопеєю. Усі приписи контролюючих служб виконано. Кілька разів перевіряли систему опалення, аби не було проривів. Як зазначив міський голова Ростислав Сліпець, рада готова оплатити усі роботи, однак  затримує документацію  підрядна організація. Та з початком опалювального сезону – обіцяли доповідачі, котельня у районній лікарні таки запрацює.
Про повну готовність до зими засвідчили також керівники Буського водоканалу, міського комунального підприємства та управління будинками.
Головний державний інспектор інспекції Держархбудконтролю у Львівській області Тарас Желих повідомив, що перевірені усі паспорти готовності до опалювального сезону. 
Окремо йшлося про дороги, які обслуговує райавтодор. За словами його керівника Ярослава Яреми, із запланованих 470 тисяч грн освоїли майже 400 тисяч. Відповідно підписані акти виконаних робіт на цю суму. Щоправда, досі не укладені угоди з місцевими радами на близько 75 тис. грн. У цьому недоопрацювання голів рад, – переконаний Я.Ярема. До зими служба заготовила 100 тонн піскосуміші, ще 300 придбають невдовзі. Відтак спрофілювали і гравійні дороги, правда, на ямковий ремонт коштів немає. 
Ірина КОРЧИНСЬКА