Головна Економіка Перспективи розвитку карпатського регіону – у центрі конференції “Співпраця в Карпатах”

Перспективи розвитку карпатського регіону – у центрі конференції “Співпраця в Карпатах”

Сьогодні, 27 грудня, у Львівському історичному музеї відбулась конференція «Співпраця в Карпатах: успіхи 2018 року і перспективи розвитку».

У конференції взяли участь представники органів місцевого самоврядування, обласних державних адміністрацій і неурядових організацій із Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

«Ми отримали дуже серйозний інтегруючим мотивуючий проект, який дозволив зовсім по-іншому подивитися на роль та місце наших областей. І в контексті України, і в контексті східної Європи. Карпацька ініціатива – це наш шанс не лише спільно поглянути на спільні проблеми, а й мультиплікувати позитивні практики на іншій території, а також представити наш регіон як потенційного партнера Європейському Союзу. Мусимо спільно використати цей шанс», – звернувся до присутніх голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

У межах конференції підбили підсумки реалізації Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад у 2018 році, презентували нові конкурси на наступний рік, відбувся фотоконкурс «Карпатська магія Різдва», а також презентація Програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області на 2019 – 2020 роки.