Головна Економіка Підприємців Львівщини запрошують до участі в українсько-казахстанському бізнес-форумі

Підприємців Львівщини запрошують до участі в українсько-казахстанському бізнес-форумі

Служба експортера департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації запрошує представників бізнес-середовища Львівщини взяти участь в українсько-казахстанському бізнес-форумі «Україна-Казахстан, Центральна Азія».

Форум відбудеться 5 вересня у м. Нур-Султан, Республіки Казахстан.

До участі у заході запрошують підприємства таких напрямків: машинобудування, сільське господарство та продукти харчування, IT сфера.

В межах форуму відбудуться зустрічі В2В українських та казахстанських компаній.

Окрім цього, у програмі передбачені тренінги для учасників української делегації з актуальних питань ЗЕД, відвідування АТ «Компанія «KAZAKH INVEST», вільної економічної зони м. Нур-Султан, презентація Торгового дому «Україна-Азія», а також, у разі індивідуального запиту від учасників, організація окремої ділової програми в межах візиту (зустріч з органами місцевої влади, організаціями та компаніями).

З програмою бізнес-форуму та анкетою для участі можна ознайомитися за посиланнями: тут  і тут.  

Кінцевий термін подачі заявок – 15 серпня.

У разі зацікавленості просимо звертатись в Службу експортера департаменту економічної політик Львівської облдержадміністрації за тел.: (032) 261-27-13; 261-26-65, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Довідково

Вартість участі в форумі – 1 480 або 1 380 доларів США за одно- або двомісне розміщення. До вартості входить: переліт Київ-Нур-Султан-Київ, розміщення в Radisson Hotel Astana 5*, логістика відповідно до програми, сніданок та вечеря, участь у діловій програмі, презентація компанії в експозиції форуму, екскурсійна програма, організація зустрічей в рамках форуму.