Головна Економіка Підприємства Львівщини запрошують взяти участь в розробці проекту Програми розвитку ООН в...

Підприємства Львівщини запрошують взяти участь в розробці проекту Програми розвитку ООН в Україні

1432

Управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичних ресурсів та енергозбереження Львівської ОДА запрошує підприємства, установи та організації взяти участь в тендері на розробку проекту Програми розвитку ООН в Україні

«Дослідження з питань вирощування енергетичних культур на недостатньо використовуваних землях в Україні з урахуванням досвіду, набутого під час реалізації грантів, наданих ПРООН на вирощування енергетичних культур».

Завданнями проекту є :

– оцінка потенціалу енергетичних культур у вибраних областях України (Львівській, Хмельницькій та Миколаївській);

– аналіз існуючої практики вирощування енергетичних культур у світі;

– аналіз ринку вирощування енергетичних культур в Україні, включно з дослідженням результатів, отриманих від насаджень енергетичних культур в Україні, влаштованих за підтримки гранту ПРООН;

– аналіз механізмів регулювання і заохочення розведення енергетичних культур у світі;

– розробка пропозицій щодо оптимального методу державного стимулювання вирощування енергетичних культур;

– розробка нормативно-правового акту щодо запровадження механізму стимулювання проектів із вирощування енергетичних культур.

Проект має на меті сприяти досягненню цілей з відновлюваної енергетики шляхом надання Урядові України допомоги в запровадженні сприятливої нормативної бази та створення механізму фінансової підтримки, які разом сприятимуть участі приватного сектора у вирощуванні енергетичних культур і використанні біомаси енергетичних культур для забезпечення потреб муніципальних служб тепло- та гарячого водопостачання й надання Урядові допомоги у здійсненні інвестицій, фінансованих приватним сектором, у використання біомаси в муніципальному секторі.

Передбачається, що проект дозволить Україні істотно наблизитися до мети, поставленої в Енергетичній стратегії України на період до 2035 року, яка полягає у забезпеченні за рахунок біомаси до 2035 року приблизно 40% річної потреби країни в первинній енергії для служб тепло- та гарячого водопостачання.

Заявки повинні бути подані до 23:59 четверга, 23 травня 2019 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Умови участі за посиланням