Головна Економіка Підсумовуючи рік

Підсумовуючи рік

Ревізіями сектору інспектування у Буському районі виявлено:

  • незаконних видатків (збитків) в сумі 325,40 тис.грн, що допущені в основному внаслідок оплати завищеної вартості ремонтних і будівельних робіт, недотримання законодавства щодо оплати праці, недостачі, оплата витрат сторонніх організацій тощо;
  • недоотримання доходів місцевим бюджетом та установами району в сумі 416,64 тис.грн через безоплатне надання у користування приватним структурам природних і матеріальних ресурсів, заниження розмірів орендної плати і т. п.

Крім цього, через неправильне нарахування заробітної плати працівниками установ та організацій нашого району недоотримано зароблених доходів в сумі 32,13 тис.грн.

Завдяки сектору інспектування забезпечено відшкодування і повернення до бюджету 441,8 тис.грн За результатами контрольних заходів протягом минулого року притягнено до адміністративної відповідальності 20 посадових та відповідальних осіб, якими оплачено штрафів на загальну суму 3,4 тис.грн.

Якісна робота органів Держфінінспекцїї залежить від злагодженої співпраці з місцевими органами влади, правоохоронними органами, керівниками установ і організацій та, насамперед, жителями району. Тому просимо мешканців району повідомляти про відомі факти незаконного використання державного майна та бюджетних коштів. Зв’язок Державної фінансової інспекції з громадськістю за допомогою “телефону довіри” забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) від 9-00 до 18-00 години (у п’ятницю від 9-00 до 16-45 години).

Номери “телефонів довіри”:

  • (0264) 2-12-54 – сектор інспектування у Буському районі.
  • (0265) 4-20-19 – Золочівська міжрайонна державна фінансова інспекція,
  • (022) 72-28-89 – Державна фінансова інспекція у Львівській області,
  • (044) 425-38-18 – Державна фінансова інспекція України.

Оксана ЛИП’ЯНІНА,

завідувач сектору інспектування у Буському районі
Золочівської міжрайонної державної фінансової інспекції