Головна Економіка Радехівське підприємство отримало землю на Бущині

Радехівське підприємство отримало землю на Бущині

Ділянка площею 4,6597 га знаходиться у смт. Красне. Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютки №1279/0/5-17 від 20 грудня 2017 року, – інформує видання Варіанти.

Відтак, розглянувши клопотання ПП “Західний Буг”, держадміністрація вирішила надати підприємству землю у Буському районі.

«Надати ПП “Західний Буг” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості площею 4,6597 га», – йдеться у розпорядженні.

Ділянка знаходиться за межами смт. Красне Буського району і призначена для обслуговування нежитлових будівель та споруд.

Наразі ПП “Західний Буг” має подати технічну документацію із землеустрою на затвердження обласній держадміністрації.

Як йдеться у єдиному реєстрі юридичних осіб, ПП “Західний Буг” зареєстроване у селі Павлів на Радехівщині, власниками фірми є Юрій Гладун, Оксана Друль, Віталій Сікорський, Валерій Овчарук.

Займається підприємство вирощування зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур; вирощування овочів і баштанних культур, коренеплодів і бульбоплодів; виробництвом цукру та готових кормів для тварин, що утримуються на фермах; діяльністю ресторанів, наданням послуг мобільного харчування.