Головна Економіка Розвиток альтернативної енергетики на Львівщині – у центрі зустрічі Олега Синютки з...

Розвиток альтернативної енергетики на Львівщині – у центрі зустрічі Олега Синютки з німецькою делегацією

5 липня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із німецькою бізнес-делегацією, яка бере участь у конференції «Відновлювальна енергетика – енергія для миру та демократії».

“Це один з важливих форумів в області. На Львівщині ми маємо хороші приклади розвитку відновлювальної енергетики і для нас важливий світовий досвід. Приймати сьогодні людей, які є фахівцями в розвитку відновлювальної енергетики і живить цією справою – велика честь для нас”, – наголосив Олег Синютка.

У межах зустрічі порушили питання українсько-німецької співпраці у галузі альтернативної енергетики.

“Німецько-українські відносини мають добру історію. Для України розвиток відновлювальної енергетики – це економічна незалежність, ми раді ділитись досвідом і підтримувати Україну”,- наголосив автор пакету законів по відновлюваній енергетиці в Німеччині Ханс-Йозеф Фелл.

Зазначимо, сьогодні стартувала конференція «Відновлювальна енергетика – енергія для миру та демократії» участь у якій беруть беруть заступник міністра екології та природних ресурсів України з питань європейської інтеграції Микола Кузьо, президент Energy Watch Group, екс-депутат Бундестагу, автор пакету законів по відновлюваній енергетиці в Німеччині Ханс-Йозеф Фелл та голова Німецько-Українського форуму, президент Schaeffler у країнах Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки, професор Райнер Лінднер.