Головна Економіка У Буському районі подорожчав проїзд у маршрутках

У Буському районі подорожчав проїзд у маршрутках

З 25 вересня подорожчав на дві гривні проїзд в автобусах, які курсують за маршрутом Красне-Буськ-Красне. Повідомлення про подорожчання ніде не з’явилося, лише після численних скарг наприкінці минулого тижня у вигляді клаптика паперу, прикріпленого у салоні, на якому повідомляється, що з 25 вересня зростає вартість проїзду у зв’язку із подорожчанням палива.

До редакції «Буського медіа порталу» звернулись чимало обурених пасажирів, які стверджують, що одні перевізники беруть за вищезгаданим маршрутом 7 грн, а інші – 8. У цьому могли переконались і самі журналісти, а також на наше прохання до водіїв видати квитки, чули у відповідь: “У нас їх не має при собі”.

Як вдалось з’ясувати, жовті автобуси перевізника «Самбірське АТП» за маршрутом Красне-Буськ беруть з пасажирів 8 гривень замість раніше 6. Натомість львівські перевізники, які виконують рейси через лелечий район, за цим маршрутом беруть із людей 7 гривень. Чому виникає різниця в оплаті? Нам не зміг пояснити перший заступник голови Буської РДА Олег Ільків, який координує роботу перевізників в районі.

«Вартість проїзду перевізники підняли через подорожчання пального», – сказав посадовець, додавши, що розбереться із перевізниками, водії яких на вимогу пасажирів не видають квитків та встановлюють різну вартість проїзду.

Фото із архіву редакції