Головна Економіка У Буському районі відбулися слухання щодо пасажирських перевезень

У Буському районі відбулися слухання щодо пасажирських перевезень

Відповідно до обласного графіку в Буській райдержадміністрації відбулися слухання щодо здійснення пасажирських перевезень за участю заступника голови Львівської ОДА Ірини Гримак, голови РДА Петра Мороза, керівників/представників надавачів послуг з пасажирських перевезень, голів місцевих рад, громадських активістів, ЗМІ.
Серед актуальних питань, що обговорювалися учасниками зустрічі: формування та встановлення тарифів на пасажирські перевезення, технічний стан транспортних засобів, дотримання водіями маршрутів пересування та необхідності часткового їх коригування, введення додаткових рейсів на діючих маршрутах у вечірній час, введення нових (внутрішньорайонних) маршрутів, пасажирських перевезень пільговиків.
З своїми пропозиціями та зауваженнями до роботи перевізників виступили голови Топорівської, Чанизької, Андріївської, Милятинської, Полтв’янської, Побужанської, Ожидівської, Переволочненської, Кутівської, Заводської місцевих рад, начальник відділу по захисту прав споживачів райради Василь Кашуба.
По усіх порушених учасниками слухань питаннях було заслухано пояснення перевізників, запропоновано (з встановленням термінів) провести зустрічі з головами територій та врегулювати проблемні питання, вивчити попит на запропоновані нові внутрішньорайонні маршрути та їх рентабельність.
Насамкінець Ірина Гримак звернулася до голів місцевих рад району з ряду організаційних питань. Зокрема, посадовець акцентувала увагу на неприпустимості спалювання сухої рослинності, необхідності проведення до Великодніх свят заходів щодо прибирання сміття, закликала більш активно використовувати можливості залучення у села коштів через мікропроекти, реалізацію програм по влаштуванню освітлення населених пунктів, водогонів, проведення заходів з енергозбереження.