Головна Економіка У Львові патрульні з дітьми, попри негоду, відкрили у суботу велосезон

У Львові патрульні з дітьми, попри негоду, відкрили у суботу велосезон

Негода не злякала найменших любителів їзди на велосипедах і вони прийшли на відкриття велосезону із патрульними Львова. У чотирьох локаціях Львова в різних районах орієнтовно 100 дітей різного віку від 4 років і далі, відповідали на питання вікторини, змагалися на швидкість та вправність їзди на велосипедах та утворювали колони і їздили разом з патрульними на своїх двоколісних. Про це повідомляють у прес-службі патрульної поліції Львова.

Завітали і дорослі на велосипедах, які теж ставили запитання про безпеку руху на дорозі і дякували патрульним за такі вважливі зустрічі з дітьми. Батьки з цікавістю слухали і зауважували, що про більшість правил не здогадувалися і не змогли б так цікаво розповісти їх своїм дітям.
Учасники відкриття отримали флікери (світлоповертаючі елементи), які одразу причепили на свої велосипеди, руки та ноги аби їх краще було видно на дорозі.
Підлітки та найменші відвідувачі акції для ще кращого засвоєння правил дорожнього руху отримали книжки.
Дітям перелічили основні правила дорожнього руху для велосипедистів і нагадали що вони є повноцінними його учасниками. Тепер найменші велосипедисти знають як показати повороти і намір зупинитися. Приєдналися до акції і помічники поліцейських. Такі зустрічі з велосипедистами стануть традиційними.
Пам’ятайте та збережіть для себе Правила дорожнього руху для велосипедистів:
6.1
Рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річного віку.
6.2
Велосипедист має право керувати велосипедом, який обладнаний звуковим сигналом та світлоповертачами: спереду — білого кольору, по боках — оранжевого, позаду — червоного.
Для руху в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості на велосипеді повинен бути встановлений та увімкнений ліхтар (фара).
6.3
Велосипедисти, рухаючись групами, повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху.
Колона велосипедистів, що рухається по проїзній частині, повинна бути розділена на групи (до 10 велосипедистів у групі) з дистанцією руху між групами 80–100 м.
6.4
Велосипедист може перевозити лише такі вантажі, які не заважають керувати велосипедом і не створюють перешкод іншим учасникам дорожнього руху.
6.5
Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу поза перехрестям, велосипедисти зобов’язані дати дорогу іншим транспортним засобам, що рухаються по дорозі.
6.6
Велосипедисту забороняється:
a) керувати велосипедом з несправним гальмом, звуковим сигналом, а в темну пору доби і в умовах недостатньої видимості — з вимкненим ліхтарем (фарою) чи без світлоповертачів;
б) рухатися по автомагістралях і дорогах для автомобілів, а також по проїзній частині, коли поряд облаштовано велосипедну доріжку;
в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих);
г) під час руху триматися за інший транспортний засіб;
ґ) їздити, не тримаючись за руль, та знімати ноги з педалей (підніжок);
д) перевозити пасажирів на велосипеді (за винятком дітей до 7 років, які перевозяться на додатковому сидінні, обладнаному надійно закріпленими підніжками);
е) буксирувати велосипеди;
є) буксирувати причеп, не передбачений для експлуатації з велосипедом.
6.7
Велосипедисти повинні виконувати вимоги цих Правил, що стосуються водіїв або пішоходів і не суперечать вимогам цього розділу.
Хороший настрій створювали, вчили і допомагали Тетяна Капись Nazariy Prin Віра Проців Marta Zbyshko Катерина Рибій Marian Shpytak Nick Ilchuk Futryk Sasha.