Головна Економіка Укрпошта йде до клієнтів

Укрпошта йде до клієнтів

З початку року у Центр поштового зв'язку №6, який розміщується у Буську, прийшов новий керівник. Ним став Роман ЧІПАК – депутат районної ради.

Про перспективи і проблеми, нові види послуг і вакантні місця – у розмові з ним:

– Наш Центр поштового зв'язку (нагадаємо, що створений він у 2006 році, – кор.) обслуговує чотири райони – Буський, Бродівський, Золочівський та Перемишлянський. Розгалужена мережа відділень (а їх 102) дає можливість обслуговувати споживачів як у міських, так і в найвіддаленіших сільських населених пунктах.

– Які нові види послуг запроваджує "Укрпошта"?

– Пропонуючи населенню понад 50 видів послуг, "Укрпошта" постійно працює над удосконаленням сервісу, підвищенням якості обслуговування, визначає додаткові шляхи задоволення зростаючих потреб споживачів.

Окрім традиційних послуг, – пересилання поштових листів (як простих, так і рекомендованих), посилок, бандеролей, переказів в межах та за межі України за міжнародними платіжними системами МоnеуGram, Western Union BLISKO, Юністрим, виплата та доставка пенсій та соціальної допомоги, приймання комунальних платежів без додаткової плати, пересилання електронних повідомлень, поповнення рахунків операторів мобільного зв'язку, оформлення передплати на періодичні видання, які є одним із найважливіших джерел отримання інформації, – наше підприємство йде в ногу з новітніми технологіями та постійно впроваджує нові послуги. Серед них варто назвати придбання електронних квитків на всі види транспорту, особливо це зручно для мешканців сільської місцевості. А з січня цього року "Укрпошта" надає послуги з додатковим сервісом "Кур'єрська доставка", завдяки якій клієнти можуть як отримувати, так і відправляти поштову кореспонденцію, не залишаючи власної оселі чи офісу. Скористатись цією послугою можна як через листонош, так і через відділення поштового зв'язку. Завдяки співпраці "Укрпошти" з "Дельта банком" та проекту "Готівочка" можна оформити готівковий кредит у міських відділеннях поштового зв'язку у Бродах та Золочеві, з лютого ця послуга запрацює у Буську, а з березня – у Перемишлянах. Також усі відділення приймають платежі погашення кредитів усіх банківських установ. А ще розповсюджуємо рекламний матеріал у будь-який населений пункт.

– Саме завдяки листоношам, – долучається до розмови заступник начальника з питань технологій, маркетингу і продажу послуг Алла Шелест, – споживачі найвіддаленіших сіл мають можливість придбати конверти, отримати пенсію та соціальні виплати, передплатити  газети та журнали, придбати періодичні видання вроздріб, оплатити комунальні платежі, придбати товари першої необхідності, замовити за каталогом медичні препарати та засоби гігієни (перед у цьому веде Золочівський район), скористатись фотопослугами з друку фотографій та зробити замовлення на виготовлення надмогильних таблиць, фоторамок, сувенірних горнят.

– Чи можуть бажаючі влаштуватись до вас на роботу?

– Так, – продовжує Роман Чіпак. – У Буську є вакантні посади – потрібно двох операторів поштового зв'язку та електромонтера.

– А якщо серед ваших клієнтів є ті, хто хоче висловити свої побажання з роботи ваших працівників чи, можливо, скарги?

– Вони можуть зателефонувати на "телефони довіри": 3-04-05 або 2-17-67.

Лариса  ГАРАСИМІВ