Головна Економіка В Буській РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

В Буській РДА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

30 листопада відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Буській райдержадміністрації, яке провів керівник апарату РДА Євген Кичурчак.

Учасники засідання за участю зацікавлених осіб, чи їх представників, керівників органів місцевого самоврядування розглянули та прийняли рішення з питань порядку денного:

1.Про розгляд ухвали Буського районного суду Львівської області від 27.10.2016 року щодо відкриття провадження у справі за позовом про позбавлення батьківських прав матері щодо доньки.
2. Про можливість задоволення позовних вимог жителя м.Буська про визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням.
3. Про стан виконання жителями с. Тур’я Буського району батьківських обов’язків щодо своїх дітей.
4.Про стан виконання жителькою смт. Красне батьківських обов’язків щодо дітей.
5.Про розгляд заяви жительки с.Задвір’я Буського району Львівської області про призначення її опікуном над майном та житлом підопічного.
6. Про розгляд листа Підгірцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів від 21 листопада 2016 року щодо надання згоди на виїзд дитини під час зимових канікул до бабусі.
7.Про розгляд клопотання Утішківської сільської ради Буського району Львівської області щодо надання допомоги у вирішенні питання про здійснення реєстрації народження новонародженої дитини громадянки, яка протягом 7 років проживає без реєстрації і паспорта в с.Утішків.
8. Затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають на обліку дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах служби у справах дітей райдержадміністрації.

Закрити