Головна Економіка В межах «Агро-2019» відбувся круглий стіл щодо інструментів побудови моделей формування ланцюгів...

В межах «Агро-2019» відбувся круглий стіл щодо інструментів побудови моделей формування ланцюгів доданої вартості на сільських територіях

У Києві триває XXXI Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2019». В межах заходу на території Національного комплексу «Експоцентр України» свою діяльність запрезентують майже 1300 компаній із 15 країн світу. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Відтак, вчора, 4 червня, у перший день виставки відбувся круглий стіл на тему «Інструменти побудови моделей формування ланцюгів доданої вартості на сільських територіях» участь у якому взяла т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

«Львівщина є яскравим прикладом створення агрокластерних формувань за участі влади, наукових установ, а також невід’ємною їх частиною – сільськогосподарських виробників. У Львівській області створений та діє «Агротуристичний кластер «ГорбоГори», який має на меті активізацію розвитку сільського туризму, створення нових робочих місць та побудову сучасної соціально-побутової інфраструктури для сільських громад. Досвід створення «Агротуристичного кластеру «ГорбоГори» в Пустомитівському районі має поширюватись на інші райони Львівщини та стати прикладом створення агрокластерів у таких областях як: Волинська, Рівненська, Тернопільська, Івано-Франківська та Закарпатська, які сформовані історично, як туристично – привабливі», – зазначила Людмила Гончаренко.

Зазначимо, що «Агро – 2019» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка є ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.