Головна Економіка На Львівщині офіційно працюють понад три сотні іноземців

На Львівщині офіційно працюють понад три сотні іноземців

Вливання іноземного капіталу спричинило збільшення числа жителів інших держав, які займаються трудовою діяльністю на підприємствах області

Про це повідомили у Львівському обласному центрі зайнятості.

Якщо у 2015 році обласний центр зайнятості видав (продовжив термін дії) 273 дозволи на працю іноземних громадян, у 2016 – 401, у 2017 – 548, у 2018 – 680, то у січні-липні поточного року право офіційно трудитися на теренах області надане 380 особам – жителям 46-ти країн світу».

За словами керівника обласної служби зайнятості, найбільше цьогоріч дозволів на працевлаштування отримали громадяни Турецької Республіки, Республіки Польща, Таїланду, Азербайджанської Республіки. В основному вони працюють на виробництві (30%), у будівельній індустрії (25%), сільському господарстві (20%), сфері обслуговування та надання послуг (10%), торгівлі (10%) та інших сферах (5%).

Загалом станом на 01.08.2019 року на Львівщині 372 працедавці використовують працю іноземних громадян з таких країн як Польща, Турецька Республіка, Таїланд, Азербайджан, ФРН, Королівство Данія та ін. Здебільшого працівники з інших держав зайняті у сільському господарстві, торгівлі, сфері обслуговування, будівництві. Майже половина тих, хто отримав дозвіл на працю, обіймають керівні посади та належать до категорії «засновники та/або учасники, а також бенефіціари (контролери) юридичної особи, створеної в Україні».