Головна Економіка В області відбулось засідання Госпітальної ради Львівського округу

В області відбулось засідання Госпітальної ради Львівського округу

27 грудня, у приміщенні департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА відбулось засідання Госпітальної ради Львівського госпітального округу.

«В нас сьогодні є розум, досвід, професійність і політична воля для того, щоб правильно сформувати систему вторинного рівня надання медичної допомоги на території Львівської області, так щоб вона відповідала потребам людей і можливостям, які сьогодні мають бюджети різних рівнів. Госпітальна рада має запропонувати і чесно підійти до людей із пропозицією та баченням моделі функціонування системи охорони здоров’я на території Львівщини. Я би дуже хотів, щоб госпітальна рада була вмотивованим постійно діючим органом, де б відбувались найбільші дискусії і де б творилася правильна стратегія управління галуззю охорони здоров’я. І я переконаний, що крок за кроком ми станемо реальними учасниками та творцями процесу трансформації галузі»,- зазначив під час засідання голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Відтак, в межах засідання обрали президію Госпітальної ради та прийняли Положення. Головою Госпітальної ради Львівського госпітального округу стала Ірина Микичак.

Зазначимо, що Госпітальна рада є дорадчим органом, який створено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 932 «Про затвердження Порядку створення госпітальних округів» за ініціативи Львівської облдержадміністрації.

Госпітальна рада Львівського госпітального округу створена для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я,сприяння організації та функціонування медичної допомоги, фінансування медичної допомоги в госпітальному окрузі.

Право на делегування своїх членів і таким чином участі у розв’язанні проблемних питань медицини мали усі місцеві ради в області: ОТГ, міста, райони.