Головна Економіка Вартість дизпалива та бензину на АЗС Львівщини знизилась на 15 – 20...

Вартість дизпалива та бензину на АЗС Львівщини знизилась на 15 – 20 %

Днями Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект про скасування акцизу на пальне та зниження ставки ПДВ з 20% до 7%.   Відтак, на АЗС Львівщини ціни на пальне знизились.

“Якщо говорити про дизельне паливо, то на “Укрнафті” вартість знизилась на 15 %, “ОККО” та “WOG”  – на 21%.  Ціну бензину 92 і 95 знижено на “Укрнафті” –  на 20%, “ОККО” та “WOG” – на 25%.  На сьогодні ситуація із наявністю палива на цих автозаправних станціях контрольована”, –  наголосив заступник начальника Львівської ОДА Юрій Бучко.

Також він підкреслив, що ухвалений законопроєкт  передбачає радикальне зниження податків та дозволить стабілізувати ціни.

“Доступна вартість пального – це не лише забезпечення нагальної щоденної потреби мешканців, які пересуваються автомобільним чи громадським транспортом, але й безперебійна робота об’єктів критичної інфраструктури. Особливо важливо знижувати ціни на пальне в час старту посівної кампанії. Аграрії мають працювати, адже від того, що посіють на полях залежить продовольство області та держави”, – додав Юрій Бучко.

Заступник начальника Львівської ОВА зазначив, що адміністрація веде переговори з країнами ЄС для поставки палива як гуманітарної допомоги державним підприємствам України.