Головна Економіка Вибираємо доступні апартаменти у Києві

Вибираємо доступні апартаменти у Києві

У пошуку апартаментів все більше людей віддають перевагу не метушливому Києву, а невеликим містам і селищам навколо нього. Для цього не обов'язково купувати приватний будинок. Новобудови на Софіївській Борщагівці – це широкий вибір квартир з частковим ремонтом, невисокі будинки з утепленням, парковками і дитячими майданчиками.

Розташування Софіївської Борщагівки Розташування

Покупка квартири в Софіївській Борщагівці володіє рядом переваг завдяки вдалому розташуванню. Село межує з Києвом по Великій Окружній, на півночі примикає до Петропавлівській Борщагівці, а на півдні до міста Вишневе. Маршрутні таксі в Київ до метро «Житомирська» ходять кожні 7-10 хвилин. Найближча залізнична станція, «Жуляни», знаходиться у Вишневому. До невеликого лісі і полях на півдні примикають новобудови, на Софіївській Борщагівці дуже багато зелених насаджень, майданчиків і просто місць де можна прогулятися.

Нові будинки

Нові будинки на Софіївській Борщагівці Софіївській Борщагівці новобудови включають в себе фактично всі висотні будинки селища, їх почали будувати відносно недавно. Кожен житловий комплекс володіє своїми відмінними рисами. Що пропонують забудовники:

–    Квартири з частковим ремонтом – оштукатурений стелю, стіни готові до фарбування, так само розведені основні сантехнічні та електричні вузли, до повноцінного ремонту Новые дома на Софиевской Борщаговкеприступити буде набагато швидше.
–    Утеплення – зовні і всередині будинку оббиті спеціальними утеплювачами (пінопласт, УРСА і т.д.). Це робить приміщення енергетично економним, витрати на опалення скорочуються на 30%.
–    Мала поверховість – майже всі будинки забудовники вирішили зробити невисокими, щоб не руйнувати загальний пейзаж. Жити в п'ятиповерховому багатоквартирному будинку набагато затишніше, ніж в двадцяти поверховому.
–    Індивідуальне опалення – це набагато економніше і практичніше, Ви самі регулюєте температуру у своїй квартирі.
–    Зручності – новобудови мають центральну каналізацію, так само в будинках є центральна вентиляція.
–    Інфраструктура – в кожному ЖК передбачені приміщення для магазинів на цокольних поверхах, є паркування та дитячі майданчики, невеликі сквери.
–    Ціна – квартира в Софіївській Борщагівці коштує дешевше, ніж у Києві. Примикання села до межі міста, розвинена інфраструктура і велика кількість зелених насаджень робить покупку апартаментів тут більш вигідними, ніж в спальному районі столиці.

Новобудови на Софіївській Борщагівці – відмінний вибір в покупці квартири для будь-якої сім'ї.