Головна Економіка Вибираємо курорт Трускавця

Вибираємо курорт Трускавця

Курорт Трускавець – один з популярних і знаменитих в Україні. Знають його і в Європі.

Місто розташоване в передгір'ях Карпат. Найчистіше повітря, чарівні лісові масиви, дивовижне озеро, овіяне карпатськими легендами. Зелений і гарне місто дарує заспокоєння і спокій. Тут добре слухати музику гірського вітру і шепіт благодатної землі.

Трускавець знаходиться недалеко від Львова і Дрогобича, тому сюди нескладно добратися потягом, електричкою, автобусом, машиною.

М'який клімат і помірна вологість створюють в цих краях неповторні умови для чудового відпочинку.

Але основне в Трускавці – це знаменита мінеральна вода, яку можна пити тільки тут (її цілющі властивості зникають при контакті з атмосферою), і рідкісний природний матеріал – озокерит. Дивовижне поєднання водолікування, фізіотерапевтичних процедур і озокеритотерапії дають приголомшливий ефект.

Відпочинок в Трускавці – унікальна можливість попити прославлену «Нафтусю». Лікування мінеральною водою радять при захворюваннях урологічного характеру, органів травлення, дихання, кровообігу. Також це винятковий спосіб виведення радіонуклідів, шлаків, нормалізації імунної системи, активізації захисних сил організму, зменшення ризику онкологічних захворювань.

Трускавецькі Санаторії розташовані в найкрасивіших місцях міста, недалеко від бюветів з водою. Оздоровчі комплекси – це комфортабельні корпуси, потужні лікувально-діагностичні центри, в яких працюють досвідчені фахівці. Вони дадуть професійну консультацію, організують кваліфіковане спостереження. У санаторіях є прекрасні тренажерні зали, SPA-центри, басейни, лазні, сауни, косметологічні кабінети, перукарні, дитячі майданчики. Майстерні кухарі готують смачну їжу, яка сподобається навіть гурманам.

У здравницях Трускавця Вам запропонують спелеотерапію, незамінну при хворобах дихальних шляхів, пневмоніях, астмі. Широко застосовуються сучасні методики по омолодженню організму.

Користується популярність модна кріотерапія, яку пропонують як ефективний засіб для нормалізації тиску, боротьби зі стресами, хронічною втомою.

У курортному місті багато сучасних готелів, вілл з номерами європейського стандарту, в яких можна зупинитися для короткочасного відпочинку або влаштувати неповторні вихідні.

Трускавець – місце, перебування в якому подарує незабутні хвилини спілкування з природою. У місті багато надзвичайно красивих парків, природних зон, де відпочиваючі гуляють, милуються пейзажем, слухають вуличних саксофоністів і бандуристів. Екскурсійні бюро запропонують Вам численні цікаві поїздки в Карпати і сусідні міста (Львів, Ужгород, Моршин, Мукачево та ін.).