Головна Економіка У Буську планують збудувати завод із виробництва біодобавок

У Буську планують збудувати завод із виробництва біодобавок

1739

Група компаній «Ефективні інвестиції» побудує завод із виробництва біодобавок в Буську. Його вартість оцінюється майже в 500 млн грн.

Про це голова ради директорів «Ефективних інвестицій» Ігор Ліскі повідомив на своїй Фейсбук-сторінці.

«Ми починаємо черговий проект вартістю майже 500 млн грн спільно з голландцями. Завод із виробництва біодобавок в Буську Львівської області, – йдеться у дописі. –  Приймаємо заявки будівельних компаній на участь у тендері по генеральному підряднику на проект до 13 травня 2019 року. Компанії, які пройдуть акредитацію, отримають документацію і візьмуть участь у тендері».

Згідно з даними на сайті групи, загальна площа забудови заводу з виробництва тваринних жирів і кормових добавок ТОВ «Фіднова» – 11,1 тис. кв. м, головний виробничий комплекс – 6,7 тис. кв. м.

Як проінформували “Буський медіа портал” у Буській РДА, ТОВ «Фіднова» на відкритому земельному аукціоні придбало земельну ділянку, площею 9.07га, це територія «Райагробуду». А також підприємство збоку території купило на аукціоні земельну ділянку.

Нагадаємо, у грудні минулого року в сесійній залі Буської районної ради відбулася зустріч директора ТОВ «Фіднова» Андрія Огородніка із представниками громади щодо будівництва нового переробного заводу.

На території заплановано будівництво переробного заводу, який буде першим на території України. Це буде переробка відходів тваринного виробництва та виготовлення відповідного борошна, корму для собак, котів тощо. Заплановано працевлаштувати понад  100 чоловік.

Під час зустрічі було повідомлено, що інвестор невипадково вибрав Буськ, оскільки місто знаходиться в доступній відстані від м’ясокомбінатів області, які будуть основними постачальниками сировини. Завод  власним транспортом  буде здійснювати перевезення сировини до Буська, де її відразу будуть переробляти в цілодобовому режимі. Оскільки продукція заводу буде експортуватися у європейські країни, то технологія виробництва повинна бути на найвищому рівні.

На території не заплановано будівництво складу сировини, її не будуть тут зберігати, а відразу переробляти.