Головна Економіка У Буську триває будівницво заводу високопротеїнових кормових добавок

У Буську триває будівницво заводу високопротеїнових кормових добавок

136

У місті Буськ активно зводять за гроші українських та нідерландських інвесторів завод із виробництва високопротеїнових добавок і високоякісних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин.

Зараз на майданчику головного виробничого комплексу сучасного заводу Feednova вже змонтовано понад 120 тонн металоконструкцій.

У Буську триває будівницво заводу високопротеїнових кормових добавокТакож відомо, що загалом встановлять близько 220 тонн металоконструкцій для майбутнього облаштування споруди, після чого розпочнеться монтаж сендвіч-панелей.

На об’єкті тривають кладочні роботи та виконання комплексу робіт з облаштування очисних споруд. Планується, що будівництво заводу має завершити до кінця 2020 року.

Нагадаємо, будівництво виробничого комплексу Feednova з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів у місті Буськ стартувало в лютому 2020 року. Інвесторами є українська група компаній «Ефективні інвестиції» та нідерландська компанія Mada Participations B.V., які інвестують у завод 20 мільйонів доларів.