Головна Економіка У першому півріччі Львівщина мобілізувала 25 мільярдів гривень до всіх рівнів бюджетів

У першому півріччі Львівщина мобілізувала 25 мільярдів гривень до всіх рівнів бюджетів

За 6 місяців 2019 року до всіх рівнів бюджетів, в тому числі державного, Львівщина залучила податків і зборів на суму 25 млрд грн.

Про це сьогодні, 8 липня, під час апаратної наради під головуванням голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського, розповів заступник директора департаменту фінансів Львівської ОДА Іван Нос.

«З них до місцевих бюджетів – 8, 4 млрд грн і до державного бюджету- 16, 6 млрд грн. З них митними органами мобілізовано 10 млрд грн, податковими – 6 млрд грн. За рахунок надходжень до державного бюджету повернуто до області трансферти з державного бюджету на суму 9,1 млрд грн. І разом надходжень до місцевих бюджетів фінансовий ресурс місцевих бюджетів становить 17, 5 млрд грн, з них бюджет міст і районів – 11,1 млрд грн, і обласний 6,4 млрд грн. Якщо характеризувати структуру фінансового ресурсу місцевих бюджетів, то податки і платежі займають 8,4 млрд грн, що становить 120 % до відповідного рівня минулого року і 107 % до плану . Також до місцевих бюджетів поступило дотації на суму 770 млн грн, субвенції – 8 млрд 315 грн»,- розповів Іван Нос.

Серед першочергових завдань фінансової сфери області Іван Нос виокремив покращення динаміки надходження податків і платежів, ліквідація дефіциту на зарплату в бюджетній сфері, формування фінансово спроможних об’єднаних громад та сприятливих показників міжбюджетних трансфертів з держбюджету у 2020 році.

Детальнішу інформацію про стан виконання місцевих бюджетів Львівської області у I півріччі можна переглянути за посиланням.