Головна Економіка Як в «Чернівцігаз» вас можуть обманути та побити

Як в «Чернівцігаз» вас можуть обманути та побити

Інцидент, який трапився днями в Чернівцях, викликав обурення серед мешканців Буковини. Про перебіг події, 14 березня, навіть вже проінформовані у центральних органах влади.

Того дня журналістку-фрілансерку Галину Єреміцу члени комісії ПАТ «Чернівцігаз» вигнали із засідання, на якому розглядалися питання накладання штрафних санкцій мешканцю одного з районів Чернівецької області.
Як повідомила журналістка, власники будинку, яких газовики звинувачують у незаконному втручанні до лічильника, попросили її прийти з ними на засідання комісії. Галина Єреміца зайшла в приміщення «Чернівцігаз» і представилась. Коли вона почала здійснювати зйомку, один з членів комісії почав відбирати в неї телефон та виштовхав її, а потім зачинив двері зсередини. Засідання після цього продовжилось.
Сьогодні журналістка викликала фрагмент відео, який їй вдалось зняти на засіданні. Голова правління ПАТ “Чернівцігаз” Віктор Горда, який мав би по-чоловічому принести вибачення за своїх підлеглих, натомість написав на сторінці Facebook журналістки зустрічне запитання: «Які висновки з цього незрозумілого фрагменту?. Звертайтесь у правоохоронні органи».
Журналістка звичайно звернулась в правоохоронні органи, заяву прийняли, але протягом 24 годин відмовились вносити заяву до ЄРДР про перешкоджання журналістській діяльності.
Голова Чернівецької ОДА Олександр Фишук про ситуацію в облгазі, нічого не знає. Напевно й газет не читає, бо саме там чорним по білому пишуть неодноразово, що в облгазі людей безпідставно звинувачують у втручання у роботи газових лічильників. За таке мешканцям Буковини «луплять» штрафи в сумі 263 000 тисяч грн.
Натомість юристи мешканцям Буковини рекомендують подавати до суду на керівників підприємства облгазу, та там відстоювати свою позицію. За нашою інформацією, вже готується колективне звернення обдурених мешканців до Президента України та Прем’єр-міністра.

До речі, даною інформацією щодо виставлення необгрунтованих штрафних санкцій мешканцям Буковини, навіть зацікавились журналісти-розслідувачі відомих телепрограм телеканалів з Києва.