Головна Економіка Мешканців Буського району закликають скористатися своїм правом на отримання субсидії на оплату...

Мешканців Буського району закликають скористатися своїм правом на отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Управління соціального захисту Буської райдержадміністрації нагадує, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій.

Пропонуємо Вам використати право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Для цього потрібно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем Вашої реєстрації (за фактичним місцем проживання – для осіб, які орендують житло) щодо призначення житлової субсидії.
Звертаємо увагу, що з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок призначення субсидій і форми Заяви та Декларації, що подаються.
Заповнену Заяву та Декларацію Ви можете надати (або надіслати поштою) до управління соціального захисту населення за адресою: 80500, м.Буськ, вул. Паркова, 8.
Якщо Ви отримували субсидію протягом опалювального періоду 2014/2015 років, субсидія на наступний період призначається на підставі раніше поданих документів, без необхідності повторного звернення до управління соціального захисту населення та подання Заяви та Декларації.
Якщо у Вас виникнуть додаткові питання, то відповіді на них Ви можете отримати в управлінні соціального захисту населення за телефоном «гарячої лінії» (03264) 2-12-04.
Також Ви можете дізнатися більше про програму житлових субсидій на офіційних веб – сайтах Буської районної державної адміністрації у розділу «Управління соціального захисту населення», а також Міністерства соціальної політики України.