Головна Життя Бандаж для колінного суглоба – типи, призначення, користь

Бандаж для колінного суглоба – типи, призначення, користь

Наші коліна відчувають кожен день величезне навантаження, особливо під час занять спортом, в разі носіння незручного взуття, зайвої маси тіла. Бандаж для колінного суглоба – незамінний ортопедичне пристосування для зняття болю і дискомфорту під час ходьби і занять спортом.

Навіщо потрібен бандаж для колінного суглоба?

Залежно від призначення, наколінники поділяються на два типи – для профілактики і для реабілітації. Лікувальні бандажі використовуються в післяопераційний період, після травм ноги в області колінної чашечки. А так же при таких проблемах колінного суглоба, як вальгус, синовіт, артрит або артроз, внутрішньосуглобової перелом. Конструкція реабілітаційного наколінника складніша, ніж звичайного трикотажного бандажа. У зв’язку з цим і ціна вища. Для підтримки суглоба в анатомічно правильному і безпечному положенні, еластичний наколінник може мати ребра жорсткості з боків і м’яку силіконову вставку у вигляді кільця на області колінної чашечки.

Колінний фіксатор, який має профілактичні функції, виконаний з еластичного компресійного трикотажу або більш щільного матеріалу – неопрен. Основна його функція – м’яка фіксація і підтримка колінного суглоба. Крім цього бандаж для колінного суглоба закритого типу дає зігріваючий ефект, масажний, компресійний. Такого типу наколінники широко використовуються в спорті, так як вони знімають, амортизують ударну навантаження, захищають коліно від випадкових травм, розігрівають і готують м’язи до майбутньої роботи. Крім спорту, еластичні наколінники використовуються в звичайному житті. Відгуки людей різного віку показують: наколенник полегшує ходу, знімає біль і напругу з колінної чашечки, покращує стан вен.

За яких проблемах потрібен бандаж колінного суглоба?

Відчуття нестабільної ходьби, «розхитані» коліна.
Артроз колінного суглоба.
Синовит.
Артрит колінного суглоба.
Невизначена локалізація болів в нозі.
Набряки і гематоми.
Вивих суглоба колінної чашечки.
Період реабілітації після операції на нозі.
Великі спортивні навантаження на ноги.
Робота, пов’язана з підняттям тяжкості, тривалої ходьбою.
Захворювання опорно-рухового апарату.
Період вагітності у жінок.
Захворювання Шляттера-Осгуда.
Слабкість, деформування м’язів і зв’язок нижніх кінцівок.
Яка користь наколінника?

Полегшує згинання ноги в коліні під час підйому / спуску по сходах.
Знижує ризик мікротравм.
Захищають суглоб від переохолодження.
Знімає біль, викликану забоєм коліна або хронічними запальним процесами.
Надає м’який масажний ефект – стимулює обмін речовин, кровообіг в проблемній частині ноги.
Прискорює процес відновлення м’язів, зв’язок і кісткових тканин суглоба після травми, операції або перелому.
Вибрати підходящий і вигідно купити бандаж для колінного суглоба пропонує інтернет-магазин Ortocomfort.ua. На сайті представлений повний асортимент ортопедичних виробів лікувального призначення, а так само наколінники для спорту і на кожен день