Головна Життя Буська райдержадміністрація ігнорує звернення громадян

Буська райдержадміністрація ігнорує звернення громадян

Більше півроку минуло, як мешканець Буського району написав лист голові Буської РДА Морозу П.С з проханням посприяти у відновленні втраченого дорожнього знаку на початку населеного пункту села Сторонибаби, однак і досі там не відповіли на звернення, проігнорувавши його.

«Я написав лист в Буську райдержадміністрацію ще 2 серпня 2017 року, – розповідає мешканець села Сторонибаби Володимир Секрет. – Однак по сьогоднішній день із державного відомства – ні відповіді, ні реакції. Телефонував до ДАІ, але там скеровують до Буської РДА. У четвер, 22 лютого, я повторно надіслав до них звернення».
Відповідний лист редакція «Буському медіа порталу» має у власному розпорядженні. Публікуємо його дослівно:
Голові Буської районної
Державної адміністрації
п. Морозу П. С.
Копія : Голові с/Ради с. Сторонибаби
п. Винниченко І. П.
Секрет Володимира Ярославовича,
с. Сторонибаби, вул. Зелена

ЛИСТ-ПРОХАННЯ

Прошу відновити втрачений дорожній знак на початку населеного пункту «с.Сторонибаби» із сторони с.Чучмани та поставити знак обмеження швидкості руху автотранспорту, так як водії, не бачачи ніяких знаків, просто «влітають» у село і тільки потім починають гальмувати. А наша вулиця – Зелена, – якраз веде до школи, дитсадка, стадіону. Ми з вами мусимо запобігти нещасним випадкам на дорозі.
Із вдячністю, В.Я.Секрет 22.02.2018 р.
Нагадаємо, це не вперше у Буській райдержадміністрації ігнорують звернення мешканців району та проводять «таємні» слухання без участі незалежних журналістів.