Головна Життя Де купити нове або б/у зуботехнічне обладнання недорого

Де купити нове або б/у зуботехнічне обладнання недорого

Якщо вас цікавить оснащення та обладнання зуботехнічної лабораторії, скористайтеся рубрикою «Зуботехнічне обладнання» на NaviStom https://navistom.com/zubotehnichne-obladnannya,  де всі оголошення продавців для зручності і швидкості пошуку розміщені в підрубриках.

У них ви знайдете:

  • фрезери,
  • сканери та програмнезабезпеченняCAD / CAM,
  • а такожзуботехнічнібормашини,
  • блоки мікромоторів,
  • наконечники,
  • полірувальніпристрої,
  • шліфмотори,
  • захиснібокси,
  • печі для випалу і пресування.

Також на сайті представлена ​​оптика для зубних техніків: налобні лупи, мікроскопи і об’єктиви до них. Завдяки фільтрам, які можна використовувати при пошуку, користувач вибирає нове або зуботехнічне обладнання бу.

Також є функція розміщення оголошень від найдорожчого до більш дешевого і навпаки. Якщо вам не обов’язково потрібно нове, а підійде і бу обладнання для зуботехнічної лабораторії, ви також знайдете багато актуальних пропозицій. На сайті є, наприклад, оголошення, в яких продавці пропонують бу зуботехнічне обладнання з Німеччини та інших європейських країн. Крім того, якщо бренд з Європи для вас не головне, багато торговців і клінік пропонують зуботехнічне обладнання китайського виробництва.

У вас є основне обладнання зуботехнічної лабораторії, але ви шукаєте якісь рідкісні або спеціальні товари, зв’яжіться з будь-яким продавцем по телефону або через форму зворотного зв’язку: можливо, вони зараз не продають, але зможуть замовити прилад, який вас цікавить – прес піч, оклюдатор, термопрес, мікромотор, наконечник.

Наступного разу, забиваючи в пошуку Google слова «зуботехнічне і ливарне обладнання», «зуботехнічне обладнання бу купити Україна», не шукайте сайти загального призначення, а заходьте прямо на NaviStom, де зібрані оголошення виключно для стоматологій і зуботехнічних лабораторій.

Якщо ж ваша мета – продаж зуботехнічного обладнання, розміщуйте своє оголошення в одній з підрубрик: апарати для роботи з металом, композитами, полімерами, керамікою, гіпсом, воском.

Щоб зробити свої товари найпомітнішими, вибирайте для них статуси TOP або VIP, завдяки яким користувачі сайту будуть бачити їх першими. Вартість оголошень залежить від статусу і терміну розміщення. Всі ціни та умови читайте в розділі Реклама на NaviStom і телефонуйте – відповімо на ваші питання.

Крім того, розмістіть на сайті статті про ваші товари, анонси новинок, поясніть переваги і неповторні характеристики вашого бренду, так як читачі сайту – керівники клінік, зт лабораторій, головні менеджери, зубні техніки -, обов’язково оцінять вашу інформацію і завдяки цікавим і корисним публікаціям зможуть стати вашими постійними клієнтами.