Головна Життя Чи справді турботлива бабуся викрала онука?

Чи справді турботлива бабуся викрала онука?

Нещодавно у засобах масової інформації з’явилась інформація, що у Харкові затримали бабусю, яка в одному із сіл Буського району викрала онука. Ми вирішили з’ясувати, що трапилось, тому звернулись за коментарем до місцевих правоохоронців.

Як розповів нам в.о. першого заступника начальника райвідділу – начальник слідчого відділу Буського РВ ГУМВСУ у Львівській області, майор міліції Микола Скоробогатий, 21 листопада до них справді звернулась 19-річна мешканка Харкова, яка тимчасово проживає у Стовпині, і повідомила, що її мама, 38-річна харків’янка, з двома невідомими викрала її 5-місячного сина. Як згодом з’ясувалось, жінка виїхала вслід за донькою, яка кілька днів перед тим поселилась зі своїм співмешканцем, зареєстрованим у Переволочній.
 
У сусідньому селі Стовпині молоду сім’ю, котра прибула з Харкова, де, за їхніми словами, не було належних умов проживання (одна кімната в комуналці), прийняла сестра громадянського чоловіка молодої мами. Але і там виявилось не з медом, бо родина багатодітна, будинок потребує ремонту. Уся ця ситуація дуже не сподобалась турботливій бабусі, яка вирішила без дозволу матері забрати онука.
 
У цій історії є чимало запитань, але очевидними є кілька фактів. По-перше, "бабуся-викрадачка" весь час спілкувалася телефоном з донькою, а згодом і з буськими правоохоронцями. Саме вони розповіли нам, що у першій розмові жінка повідомила, мовляв, дитина у неї, вона на вокзалі у Києві і везе онука до Харкова. По-друге, стало відомо, що бабуся, турбуючись про стан здоров’я малого (він покашлював), навіть звернулась до львівських медиків.
 
Більше того, приїхавши додому, жінка подбала про переказ коштів для доньки, аби вона приїхала до Харкова, що та й зробила. Отож, скоріш за все, "резонансна" справа про викрадення дитини – це лише "сімейні розбірки". 
 
Наразі, як повідомив нам майор міліції Микола Скоробогатий, за фактом відкрито кримінальне провадження і проводиться досудове розслідування. За дорученням слідчого харківські колеги у межах своєї компетенції проводять ряд слідчих дій. Тому усі крапки над "і" ставити зарано.
 
Залишається сподіватись, що для рідних малого Владиславчика цей випадок стане повчальним і не матиме серйозних наслідків.
 
Ірина ГАЄВСЬКА