Головна Життя Керівництво «Чернівціобленерго» покинуло людей мерзнути

Керівництво «Чернівціобленерго» покинуло людей мерзнути

Мешканці Буковини масово скаржаться у столичні органи на бездіяльність «Чернівціобленерго». Люди сидячи у холоді змушені самі лізти до обірваних дротів електропередач, що загрожує їхньому житті.

«Вже майже дві доби вулиці у Великому Кучурові без світла. І це лише ті, про які мені відомо! Агов, Чернівціобленерго??? Ви уху їли??? Де ваші обіцяні бригади, які ще вранці мали полагодити дроти, які обірвалася через сильний снігопад??? За що ми вам платимо???скаржиться у Facebook відома журналістка Галина Єреміца. – У мене годину тому з’явилося світло, бо наші місцеві хлопці на свій страх і ризик вилізли на стовп і якось причепили обірвані дроти!!! Але ж ці хлопці – не електрики!!! А якби, не дай Боже, їх вдарило током??? Хто би ніс відповідальність??? Мешканці, які потерпають від відсутності електроенергії, готують скаргу до ПАТ “Чернівціобленерго” з приводу його бездіяльності! Вже давно пора поставити на місце цього монополіста, який просто знущається над людьми за їхні ж гроші!».
Наразі жодної інформації про те, де ведуть ремонтні роботи на сайті «Чернівціобленерго» відсутні. Керівництво області на телефонні дзвінки журналістів не відповідають.
Нагадаємо, що відучора всі головні автошляхи Буковини були заблоковані. На трасі Чернівці-Порубне, що веде до Румунії, у заторі стали десятки автомобілів – спочатку перед сніговою негодою спасували вантажівки, а пізніше правоохоронці заборонили рух і легковим автівкам через велику вірогідність аварій. На трасі ще звечора чергують копи та рятувальники, от тільки зовсім немає снігоприбиральної техніки. У самих Чернівцях перемети до колін. Комунальники намагаються розчистити шляхи для міського транспорту.