Головна Життя Медичний туризм: представники Львівщини взяли участь у круглому слові в Києві

Медичний туризм: представники Львівщини взяли участь у круглому слові в Києві

Представники управління туризму та курортів Львівської ОДА взяли участь у круглому столі «Медичний Туризм в Україні. Реалії та перспективи», який днями відбувся у Києві.

У межах Круглого столу розглянули питання актуальних тенденцій світового ринку медичного та оздоровчого туризму, формування нормативно-правової бази діяльності медичного туризму в Україні та лібералізації візового режиму, як одного з ключових факторів розвитку медичного туризму.

Під час заходу обговорили також розвиток співпраці з міжнародними компаніями медичного страхування в контексті розвитку в’їзного медичного туризму до України, потреби галузі щодо державної підтримки в сфері в’їзного медичного та оздоровчого туризму та перспективи розвитку в’їзного медичного туризму в Україну, як інструмент залучення додаткових фінансових джерел в інфраструктуру та бюджет країни.

«Питання в’їзного медичного туризму зараз є надзвичайно важливим і має бути визначеним одним із пріоритетних напрямків розвитку туристичної галузі та економіки. Медичний туризм надає в 5-6 разів більше прибутку, аніж інші види туризму – в середньому за візит з ціллю оздоровлення турист залишає 7 тисяч доларів», – зазначив заступник начальника управління туризму та курортів Тарас Лозинський.

Участь у Круглому столі взяли представники влади, Національної академії медичних наук України, представники посольств, громадських організацій, які займаються медичним та оздоровчим туризмом, керівники медичних закладів, лідери медичної галузі України, а також представники громадськості та ЗМІ.

Організатором заходу є Українська Асоціація Медичного Туризму при підтримці Верховної Ради України – Підкомітету з питань розвитку туризму, курортів та рекреаційної діяльності та Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.