Головна Життя Михайло Цимбалюк: Мітинг поліцейських – небезпечний прецедент і свідчення провалу реформ

Михайло Цимбалюк: Мітинг поліцейських – небезпечний прецедент і свідчення провалу реформ

Мовчазний мітинг співробітників поліції біля суду у Києві, який раніше відпустив на поруки учасника АТО Олександра Федорченка, свідчить, що в країні не відбулася ані судова, ані поліцейська реформи. Таку думку в ефірі радіостанції «Голос Столиці» висловив експерт з питань реформування МВС, голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

«Це дуже небезпечний прецедент. Вперше в новітній історії України люди в формі, нехай і в обідню перерву, але виходять на мовчазний протест. Це дуже серйозно. Але це свідчення, що у нас як мінімум не відбулася реформа двох структур – судової гілки влади, про яку так багато говорили, а віз і нині там, і реформа правоохоронної системи, в тому числі поліції. Такий протест може спонукати суддівський корпус, державу, що вони віддадуть перевагу від поліції до інших охоронних структур, які за законом можуть здійснювати охорону об’єктів, в тому числі судів. Тобто, поліція може передати це право, а це сумно і небезпечно», – сказав він.

Михайло Цимбалюк також наголосив, що правоохоронцям, що охороняють заходи за участю колишніх учасників АТО, тепер потрібно враховувати, що ті можуть приходити на акції і зі зброєю.