Головна Життя Михайло Цимбалюк: Правовий нігілізм розпочався тоді, коли Саакашвілі давали громадянство

Михайло Цимбалюк: Правовий нігілізм розпочався тоді, коли Саакашвілі давали громадянство

Ті процеси, які відбуваються сьогодні довкола судової справи щодо Міхеїла Саакашвілі, потрібно розглядати у контексті надання йому українського громадянства. Саме це породило ті речі, які є зараз. Таку думку в ефірі одного з українських телеканалів висловив голова львівської обласної організації ВО «Батьківщина», генерал-лейтенант міліції Михайло Цимбалюк.

«Я думаю, що ведення дискурсу довкола справи Міхеїла Саакашвілі не в суді, а у прямих ефірах – це певні політичні технології. Але хотів би підкреслити, що Юрій Луценко дуже фахово прокоментував запитання про експертизу відео розмови Саакашвілі та Курченка. Він чітко сказав, що голоси, які були на цьому записі, належать конкретним особам. А про монтаж не було сказано нічого», – зауважив Михайло Цимбалюк.
Тобто він не відкидає можливості, що саме формулювання питання може поставити крапку у цій експертизі, про що напередодні в ефірі ZIKу говорив і сам Міхеїл Саакашвілі.
«Як юрист, я не можу цього відкидати, поки не побачу конкретних фактів. Але як політик, я погоджуюся з тим, що весь цей цирк потрібно перевести в закрите приміщення, щоб не знущатися над суспільством», – заявив голова львівської обласної організації ВО «Батьківщина».
Йому видається, що цей весь процес – це спроба відволікти громадянське суспільство від реальних проблем, які накопичуються в нашій державі.
«Як юрист, я вважаю, що правовий нігілізм розпочався тоді, коли пану Саакашвілі надавали українське громадянство. Саме з цього потрібно починати, бо саме це породило ці всі речі. Колись, коли зміниться влада на реально демократичну, відповіді на всі ці питання будуть надані», – переконаний генерал-лейтенант міліції.
За його словами, після цього декому буде дуже соромно, бо саме вони породили те, що ми сьогодні маємо.