Головна Життя На Львівщині побили трьох чоловіків, один із них – пропав безвісти

На Львівщині побили трьох чоловіків, один із них – пропав безвісти

У середу, вночі, 6 вересня, троє мешканців сіл Острів та Журатин Буського району на території Красненського ставка були побиті ймовірно тамтешніми працівниками охорони водного об’єкту. Про це розповів «Буському порталу» один із потерпілих:

– На нас накинулись ці чоловіки без жодних пояснень. Вони не представились, а відразу почали нас бити, зав’язали руки і незаконно утримували кілька годин, не повідомивши про нас у правоохоронні органи. Один із наших хлопців, рятуючись від побоїв (мешканець села Острів), демобілізований учасник АТО стрибнув у воду і досі не повернувся. З наступного ранку і надалі його розшукує поліція. Побої ми вже зняли і надали слідчому всі пояснення.
Інцидент журналістам заступник начальника-начальник слідчого відділу Буського відділення поліції Камянка-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області Мар’ян Діжак, наразі нічого не коментує, посилаючись на проведення слідчих дій.
Як вдалось дізнатись журналістам нашого видання, сьогодні у поліції пройшов допит осіб, які брали участь у побитті хлопців. Що стало причиною їх агресії, – невідомо. Коментувати ситуацію у поліції й надалі відмовляються.
Нагадаємо, що у червні цього року Державна екологічна інспекція проінформувала про розгляд колективного звернення жителів смт. Красне, скерованого до розгляду листом Красненської селищної ради щодо проведення перевірки стосовно проведення земляних та будівельних робіт ПрАТ «Львівоблрибкомбінат» на території Буського району, пов’язаних із забором води та використанням ставка для рибогосподарських потреб біля с. Острів.
Згідно одного із документів, на підставі звернень працівники Держекоінспекції 26.05.2017р. згідно скерування №288 здійснили виїзд на проведення позапланової перевірки ПрАТ «Львівоблрибкомбінат» за адресою місцезнаходження суб’єкта господарювання. Однак ПрАТ «Львівоблрибкомбінат» відмовилось допустити працівників Держекоінспекції до проведення вищезазначеної перевірки, про що складено відповідний акт. Проте з наявних матеріалів Держекоінспекція інформує, що ставок, площа якого 120 га. знаходиться на території Красненської, Куткірської та Буської місцевих рад в користуванні ПрАТ «Львівоблрибкомбінат» без належно оформлених документів. Правовстановлюючі документи на земельні ділянки не переоформлено в установленому законодавством порядку, чим порушено ст..ст. 125, 126 Земельного кодексу України.