Головна Життя Нові акції від БК Марафон

Нові акції від БК Марафон

Мало не кожен російський букмекер в зв’язку з конкуренцією пропонує гравцям всілякі бонусні програми. Всі вони мають свої особливості та переваги. Розглянемо детальніше нові акції від БК Марафон, які запропонувала компанія на початку 2020 року.

Переваги букмекера

Компанія Марафон – це одна з перших букмекерських контор в країнах СНД. Спочатку вона почала приймати парі в Україні, але в 1998 році про неї дізналися жителі Росії. Як ви бачите, це букмекер з величезним досвідом роботи, який знає, що потрібно клієнтам.

Зверніть увагу на те, що в інтернеті є кілька однойменних сайтів. Жителям Росії слід пройти реєстрацію на веб-ресурсі, який розташований в доменній зоні .ru. Всі інші сайти орієнтовані на інші країни, вони заборонені в Росії. Якщо ви хочете там грати – вам знадобиться список альтернативних джерел бк Марафон.

А тепер розглянемо головні плюси російської контори. Одна з переваг – дуже вигідні коефіцієнти. Маржа на європейський футбол – всього 1,5%, а на матчі другого ешелону – 2,5%. Маржа на баскетбол – 1,5 – 2%, такий же показник і для популярних тенісних турнірів. Подібні пропозиції зустрічаються на ринку вкрай рідко.

Варто відзначити дуже широку лінію букмекера. Ви знайдете безліч спортивних дисциплін, включаючи стрибки і бігу собак. Розпис дуже варіативна і глибока. Можна зробити ставку на ігри юніорів та регіональні зустрічі. Ви точно підберете для себе потрібну подію.

Бонуси та акції – не сильна сторона компанії. Є кілька пропозицій для любителів скачок. В принципі, на цьому все. Напередодні новорічних свят контора все-таки вирішила порадувати своїх гравців. На даний момент діє дві тимчасових акції. Встигніть взяти в них участь!

Головне дербі Іспанії

Любителі іспанського футболу можуть взяти участь в реченні “Реальний тур”. Діє акція до кінця січня 2020 року. Для цього потрібно зробити всього три кроки.

  1. Пройдіть реєстрацію. Заповніть на сайті реєстраційну форму, вказавши правдиві дані про себе. Пройдіть верифікацію особистості для ЦУПІС. Подробиці можна дізнатися на офіційному сайті.
    2. Поповніть рахунок. Далі вам потрібно поповнити ігровий баланс на суму від 500 рублів, використовуючи спеціальний промокод – RMB20.
    3. Робіть ставки. Можете приступити до гри, вам потрібно робити ставки до початку події або в лайв.

Є й додаткові умови. Наприклад, в кваліфікації беруть участь тільки ордінари. Допустимий коефіцієнт – від 1,8. Сума ставки повинна бути не менше 500 рублів. Парі за бонусні кошти не беруть участь. Якщо ви все зробили правильно, то компанія дарує безкоштовну ставку в розмірі 10% від суми розрахованих парі.

Наприклад, під час операції ви уклали ставок на суму 2000 рублів. У такому випадку компанія подарує вам 10% від цієї суми або 200 рублів. Тобто, ви можете зробити нову ставку за ці гроші. Максимальна сума подарунка – 2000.

І це ще не все! Можна виграти головний приз – поїздку на головне дербі Іспанії. Виграйте поїздку на матч “Реал Мадрид” – “Барселона”, який відбудеться 1 березня поточного року.

Головний переможець буде названий 5 лютого 2020 року. У соціальних мережах ви знайдете відео розіграшу. Обов’язково підпишіться на сторінки свого букмекера.

Просто Кешбек 5000

Діє в січні і ще одна пропозиція. Новачки можуть отримати Кешбек від своїх парі. Умови досить прості.

Зареєструйтеся на сайті і верифікуйте особистість.
Поповніть свій ігровий рахунок на суму 500 рублів і більше. Обов’язково використовуйте промокод CASHBACK19.
Тепер робіть ставки на події з коефіцієнтом від 1,5.
Отримайте повернення коштів в розмірі 10% щотижня.

Тобто, ви граєте на сайті, робите ставки. Через тиждень компанія повертає на ваш бонусний рахунок 10% від кваліфікуючих парі. Сума повернення не перевищує 1000 рублів. І так п’ять тижнів поспіль. В результаті ви можете отримати винагороду до 5000 рублів.

Як ви бачите, Марафон – букмекерська контора, яка любить приємно радувати своїх гравців. Якщо ви читаєте цю статтю після завершення вищеописаних акцій – не турбуйтеся. Вивчіть рекламні банери на сайті. Цілком можливо, що компанія приготувала для вас щось новеньке. Дізнатися про постійні пропозиціях ви можете в правилах гри.