Головна Життя Оформити кредит онлайн просто і зручно. Переконайтеся самі!

Оформити кредит онлайн просто і зручно. Переконайтеся самі!

Завдяки перевагам, які дає онлайн-кредитування, Ви легко зможете владнати свої термінові питання в будь-який момент.

Сервіс Vashagotivochka пропонує Вам оформити швидкий кредит зі свого мобільного або комп’ютера. Не потрібно нікуди ходити: оформити онлайн заявку і отримати гроші можна навіть вдома.

Заявка заповнюється в режимі онлайн прямо на сайті, моментально розглядається системою компанії і після цього кредиту переводиться на банківську карту одержувача.

Кредит онлайн – миттєва допомога всім, кому потрібні гроші

Сучасний підхід до кредитування подарував можливість отримати гроші швидко, з комфортом і без тяганини. Оформити «кредит онлайн» можна в режимі 24/7 з будь-якого гаджета, що має підключення до інтернету.

Сервіс Vashagotivochka https://vashagotivochka.ua/ пропонує клієнтам вигідні, прозорі і гнучкі умови кредитування, і завжди йде назустріч їхнім бажанням. Тут займополучателя можуть самостійно вибирати на відповідні їм суму і період користування, і позичати гроші без вказівки цільового призначення.

У компанії немає таких строгих вимог, як перевірка кредитної історії і платоспроможності. Будь-яка людина може позичити від 200 до 7000 гривень, якщо заповнить просту заявку на сайті https://vashagotivochka.ua/

Клієнти самостійно можуть визначати суму позики, виходячи зі своїх потреб. Одні хочуть дотягнути до найближчої зарплати, інші зробити покупки, треті оплатити лікування, четверті навчання і так далі.

Вигідні та зручні умови користування кредитом онлайн

Перевагою послуги «кредит онлайн» є те, що гроші позичають на комфортний період, наприклад, до найближчої получки. Тому термін користування позикою короткий – він становить від 1 до 16 днів. За цей час реально залагодити нагальні питання і спокійно погасити кредит.

Навіть якщо вчасно погасити кредит не вийде, то Vashagotivochka передбачила зручний варіант – відстрочку по кредиту. Перенести дату погашення можна на 16 днів, здійснювати пролонгацію дозволяється необмежена кількість раз. Єдина умова – потрібно сплатити суму нарахованих відсотків (2% в день від тіла кредиту).

Але для нових клієнтів діють інші умови кредитування – вони можуть користуватися фінансами протягом 16 днів безкоштовно. Vashagotivochka дає перший кредит під 0%, і разом з цим можливість вигідно економити на відсотках.

Важлива перевага послуги «кредит онлайн» https://vashagotivochka.ua/ – оформити заявку і дізнатися рішення реально всього за 15 хвилин. Всього пару хвилин йде на те, щоб заповнити поля заявки, стільки ж на обробку даних і час, що залишився на переказ коштів на банківську карту.

Оформити кредит онлайн можна на карту або готівкою

Щоб взяти позику онлайн на банківську картку, необхідно заповнити невелику анкету з паспортними даними, ІПН, номером мобільного, реквізитами пластикової карти і e-mail.

Є й інший спосіб отримання позики – у відділенні компанії. «Ваша Готівочка» https://vashagotivochka.ua/ має велику мережу відділень, куди можна звернутися за фінансовою допомогою у важку хвилину. Якщо Ви оформляєте кредит онлайн, але при цьому бажаєте отримати гроші на руки, то Вам необхідно буде додатково вказати адресу найближчого відділення компанії.

Вибирайте самі, як саме Вам зручніше отримати кредит, і подавайте просту онлайн заявку на сайті Vashagotivochka. Через кілька хвилин вона буде схвалена, і гроші виявляться в Вашому розпорядженні.