Головна Життя Плюси і мінуси прийому протеїнів при наборі м’язової маси

Плюси і мінуси прийому протеїнів при наборі м’язової маси

Протеїн відіграє чи не найважливішу роль в наборі м’язової маси при заняттях спортом http://vbusk.com/ru/sport/rol-sporta-zhizni-cheloveka.html, він дозволяє більш швидко знайти бажані форми і поліпшити анаболизм. Звичайно, як і будь-яка інша харчова добавка для спортивного харчування, протеїн має свої мінуси і плюси, докладніше в яких ми і розберемося в даній статті.

Переваги прийому протеїнів
Як відомо, протеїновий коктейль представляє собою чистий білок, багато в чому перевершує звичайний білок, який ми отримуємо з їжі. Але його користь в тому, що він більш легкий, що не перевантажує організм, даючи йому тільки необхідні компоненти.

Ще один плюс протеїну – він сприяє схудненню, перешкоджаючи відкладенню жирів.

Для людей з надмірною вагою – це, безсумнівно, знахідка. При цьому організм отримує все корисне і необхідне. Протеїн також сприяє спалюванню вже існуючих відкладень. Крім того, протеїн бере участь в швидкому відновленні м’язової тканини. Це вкрай важливо для спортсменів, особливо для початківців. Після тривалих перевантажень протеїн прискорює процес відновлення.

Відзначимо також, що протеїн робить спортсменів винослівей. Він надає їм додаткову потужність під час тренувань, і якщо правильно його приймати, а саме після тренування у відповідність з усіма встановленими рекомендаціями, то він дасть вам додаткову порцію енергії.

Крім усього іншого протеїн має швидко засвоюваними властивостями, а значить, підходить практично всім.

Поради щодо вибору та купівлі протеїну від бодібілдерів

Ми обробили цілий список відгуків про протеїнах https://f.ua/shop/proteiny/ и виділили наступне принципи при виборі:

Досвідчені спортсмени керуються кількома простими правилами при виборі протеїну. Перше правило – завжди дивіться, скільки років компанія-виробник займається випуском даної добавки. Як правило, найякісніший товар у тих, хто на ринку вже більше 3 років. Якщо це нова компанія, варто добре подумати перед тим, як купувати у них товар. Звичайно, не можна виключати відгуки. Це також один з головних чинників. І не забувайте про склад. Якщо на упаковці ви бачите більш ніж 7-10 компонентів, проходите мимо і шукайте іншого виробника.

Недоліки прийому протеїнів
Мінуси прийому протеїну також є і вони досить суттєві. Організм, звичайно, має потребу в білку, але не звичний до вступу його в таких великих кількостях, в зв’язку з чим можуть виникати поодинокі порушення в роботі травної системи. А саме – гази, здуття живота, головний біль, втома. Хоча, звичайно, ці побічні ефекти не повинні призводити до серйозних проблем зі здоров’ям, все ж вони неприємні.

Другий мінус – протеїн володіє не дуже приємним смаком. Виробники позиціонують його як засіб для поліпшення ефективності тренувань і кращого закріплення результату і не віддають належної уваги смаку. Хоча все ж є протеїнові добавки з солодощами, які мають цілком нормальний смак.
Як недолік можна також відзначити те, що протеїн обов’язково потрібно застосовувати правильно. Для багатьох це досить складно, особливо при щільному графіку роботи.

Як висновок можна зазначити, що споживання протеїну сприяє отриманню привабливою рельєфної мускулатури в оптимальні терміни, він легко засвоюється і не викликає серйозних проблем з організмом. Але головне, не перевищувати допустимі норми і приймати добавку відповідно до рекомендацій лікаря або персонального тренера.