Головна Життя Представницю Росії на Євробаченні можуть дискваліфікувати

Представницю Росії на Євробаченні можуть дискваліфікувати

Організатори Євробачення-2018 можуть дискваліфікувати російську учасницю пісенному конкурсі Євробачення-2018 Юлію Самойлову, яка у неділю, 6 травня, очолила ходу у Лісабоні так званого «Безсмертного полку», організаторами якої стали місцеві російські активісти до Дня перемоги. Про це розповів журналістам у Лісабоні один із представників організаторів пісенного конкурсу.

У розмові з іноземними журналістами він наголосив, що учасники пісенного конкурсу упродовж з перших репетиції у Лісабоні не повинні з’являтись на фоні забороненої символіки організаторами конкурсу, однак представниця Росії позувала на фоні комуністичної символіки.

«Учасники конкурсу мають право лише носити зі собою прапори країн-учасниць чи будь-яких інших країн, які входять в ООН, а також прапор Європейського Союзу і веселковий прапор. Так само і глядачам, які приходять у зал на концерт. Учасниця Росії порушила правило. Наразі я не можу сказати точно, чи будуть прийняті якісь міри до неї і її делегації, однак це може навіть бути дискваліфікація», – сказав відповідаючи на питання журналістів представник конкурсу у Лісабоні.