Головна Життя Рятувальники нагородили школярів Красного, які самотужки погасили пожежу

Рятувальники нагородили школярів Красного, які самотужки погасили пожежу

Сьогодні у Красненській ЗОШ №1 рятувальники подякували п’ятьом хлопцям, які минулого тижня загасили пожежу у полі. Школярі побороли вогонь за 15 хвилин.

Буський медіа-портал повідомляв про те, які діти з Красного зупинили підпал поля зловмисниками

Як розповів начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ДНСНС Львівщини Віталій Туровцев, вони дізнались про цих сміливих хлопців з соцмережі і були дуже здивовані. Одразу почали перевіряти цей факт. Коли все підтвердилось, вирішили не залишати дітей без уваги. Зараз нечасто можна побачити, щоб дорослі так ризикували життям, а тут діти.

Дирекцію школи та дітей попередили про приїзд рятувальників. У спортивному залі зібрались вчителі, учні, батьки та журналісти.

Дітям вручили грамоту від Головного управління ДСНС Львівщини. Також хлопці отримали персональні пакунки. Всередині – багато солодощів та гра «Ріскленд». Вона вчить, як поводити себе у надзвичайних ситуаціях.

Нагадаємо, 5 березня п’ятеро дітей віком 8-12 років самотужки загасили пожежу у полі. Вони носили відра та пляшки з водою. Останні іскри затоптували ногами, аби вогонь не повернувся.