Головна Життя Старі граблі керівництва Буської РДА

Старі граблі керівництва Буської РДА

Керівництво Буської РДА вкотре продемонструвало зневагу до громадськості району та до журналістів незалежного медіа ресурсу району.

У вівторок наша опублікована публікація «Мовчання ягняток Буської РДА» викликала суспільний резонанс. У цій публікації ми написали, як мешканці Буського району скаржаться на підвищення тарифів на проїзд у маршрутках та автобусах, які, чомусь офіційно ніде не затверджені.
Ось один із коментарів: «Я не можу зрозуміти звідки взялось подорожчання?, -задає питання мешканка села Ожидів. – Роздруківок для пасажирів про підвищення вартості проїзду з печаткою підприємства-перевізника в маршрутках немає. Про них знає лише водій, який очевидно сам встановлює оплату залежно від дня проїзду».
Після виходу нашої публікації, у Буській РДА визнали, що потрібно було провести публічне обговорення щодо визначення економічно-обгрунтованих тарифів на перевезення. Щоб збавити градус напруги серед населення керівництво Буської РА вирішило скликати нараду «за участю надавачів послуг з пасажирських перевезень у районі, голів місцевих рад, ЗМІ». Але…
Про дату і час скликання такої наради знову не проінформували громадськість і наших журналістів. Анонс, який з’явився на офіційному сайті Буської РДА вчора о 16.14 годині загубився серед інших інформаційних повідомлень. Жодного дзвінка, чи листа на електронну пошту про скликання наради – ми не отримали.
Нагадаємо, що це вже не вперше у Буській РДА таємно проводять заходи, громадські слухання без участі наших журналістів. Очевидно дармоїди, які працюють у Буській РДА, все роблять лише для галочки, а не для людей. А може не хочуть, щоб журналісти правду писали напередодні візиту першої леді України Марини Порошенко до Буська?
Про що йшлось на сьогоднішній нараді – ми не можемо сказати, оскільки про захід нас вчасно не проінформували, як і громадськість. Відтак вважаємо дії керівництва Буської РДА не дружні по відношенню до медіа.
Прикро, що у Львівській ОДА нам обіцяли ще минулого разу розібратись із діями «таємних нарад та слухань» у Буській РДА, але, як бачимо, результату немає. Люди Порошенка, які при владі в районі, все демонстративно своїми діями підтверджують роботу не для громади.
Роман МАТВІЮК, головний редактор сайту
Буський медіа портал