Головна Життя Тютюн Darkside (Дарксайд): Топ-5 смаків

Тютюн Darkside (Дарксайд): Топ-5 смаків

Один із затребуваних брендів тютюну для кальяну DARKSIDE, було презентовано молодою компанією D – Tobacco (Darkside Corp.) в 2015 році.

Займалася спочатку виробництвом тютюну під франшизою DOOBACCO, компанія створила гідний російський аналог американського Tangiers. Так замінник став повноцінною маркою і отримав довіру і визнання фанатів кальянного тютюну.

Тютюн бренду DARKSIDE, який можна курпити за посиланням https://kalyan.net.ua/tabak/darkside/, розділяється на три види мiцностi. Це SOFT (м’який), MEDIUM (середньої міцності) і RARE (міцний). Ця градація дозволила значно збільшити число клієнтів і позитивних відгуків.

На думку багатьох, у DARKSIDE вийшло створити ТОП-5 найбільш «гучних» і кращих ароматів тютюну для кальяну (які не мають якісних аналогів):

  1. DARKSIDE SUPERNOVA – мікс з усім або куриться в соло. На думку клієнтів, це просто холод. Без запаху і смаку ментолу або м’яти. При курінні в соло, створюється моментальне, як спалах наднової, враження про холодному космосі, в якому опинилися ваші гортань і легені. Відчуття як від «відра морозива, з’їденого ложкою за раз».
  2. DARKSIDE BANANAPAPA – відрізнити від стиглого еквадорського банана смак і запах. Солодкий, але не нудотний, справжній екзотичний фрукт без аналогів. Ідеальний і в соло і в міксі з чим – або (з 10% DARKSIDE SUPERNOVA).
  3. DARKSIDE PEAR – це “звір – груша”, за відгуками клієнтів. Те вдале і рідкісне поєднання аромату «Дюшес» і смаку грушевого соку без нудотності. Творцям вдалося створити легендарний смак в новому форматі. Добре міксується як і куриться в соло.
  4. DARKSIDE GENERISE RASPBERRY – смак і запах малонового варення не залишили нікого байдужими. Солодкі ноти і кислинка післясмаку викликали асоціації з пирогом. На думку клієнтів, такий міцний тютюн хороший в міксах.
  5. DARKSIDE COOKIE – тонкі нотки банана і шоколадної крихти з присмаком свіжого печива. Одне з кращих поєднань шоколадно – бананового печива з усіх марок і брендів.