Головна Життя Тоталізатор Фонбет – що це і як виграти?

Тоталізатор Фонбет – що це і як виграти?

Тоталізатор Фонбет – це унікальний сервіс, який дозволяє гравцеві виграти велику суму грошей при мінімальному ризику. Деяким він нагадує лотерею: пощастить чи не пощастить. Але насправді при умінні аналізувати події тут теж можна виграти. Розповімо, що таке тото, як в нього грати.

Що таке тоталізатор

Тоталізатор – це давня різновид азартної розваги. Організатор пропонує учасникам вгадати результати подій. Раніше попитом користувалися скачки. Глядачі ставили на коня певну суму грошей. У підсумку формувався загальний пул, який після скачок розподілявся між тими учасниками, які змогли виграти.

У сучасному беттінг принцип схожий. Ось тільки не кожен букмекер може похвалитися подібним продуктом. Є тоталізатор у Бетсіті, Балтбет, Мелбет, але найбільшим попитом на легальному ринку користується “суперекспрес” від Фонбет.

Ви можете грати в онлайні або відвідати наземний пункт, адже клубів у букмекера більше тисячі. Незважаючи на це, попит на віддалену гру зростає з кожним роком. А тому ми будемо говорити про гру на сайті. Отже, зайдіть на офіційний сайт контори, вгорі ви побачите вкладку “суперекспрес”. Перед вами відкриється ігровий купон. Вам залишається передбачити наслідки тих подій, які вибрав аналітичний центр букмекера.

Як взяти участь в тото

Найперший крок – це реєстрація в Фонбет. Можна під’їхати з документами в наземний пункт, але найпростіше пройти віддалену реєстрацію. Для цього потрібно заповнити стандартну анкету на сайті, натиснувши кнопку “Реєстрація”. Дайте відповідь на всі питання. Обов’язково перечитайте правила гри. Не забувайте, стати клієнтом можуть тільки ті жителі Росії, яким вже виповнилося 18 років.

Після анкети вас чекає перевірка документів. У другій половині 2019 року контора порадувала клієнтів. Тепер верифікувати особистість можна прямо у себе вдома. На сайті ви побачите кілька варіантів для проходження процедури. Рекомендуємо вибрати віддалений. Вам потрібно прикріпити дві фотографії свого паспорта: першу сторінку з фото та сторінку з пропискою.

Тепер останній етап – відеодзвінок. З вами зв’яжеться менеджер для завершення процедури. Нагадаємо, БК Фонбет – партнер Другого ЦУПІСа, який працює на Базі КИВИ Банку. Верифікуємо особистість, ви автоматично отримуєте електронний гаманець з максимальним статусом. Він може вам стане в нагоді для гри і в інших конторах.

Після цього ви можете повноцінно використовувати свій ігровий аккаунт. Натисніть “Вхід”, авторизуйтесь. За допомогою особистого кабінету поповните рахунок і почніть грати. Головне – розібратися в правилах тоталізатора.

Суперекспрес від Фонбет – особливості

Організатор азартної гри, тобто букмекер, пропонує клієнтам передбачити результати п’ятнадцяти подій на його смак. Як правило, аналітики вибирають футбольні матчі з других дивізіонів. Можуть бути присутніми товариські матчі, а також молодіжні ліги. Іноді контора радує клієнтів більш популярними подіями в ігровому купоні.

Варіантів для результату всього три – перемога першої команди, нічия і перемога другої команди. Коефіцієнтів тут немає, орієнтуйтеся тільки на власний аналіз або інтуїцію. Мінімальний розмір парі в 2020 році – 50 рублів, але вибрати можна не тільки один результат. Якщо ви не любите ризикувати, тоді можете одночасно вибрати всі три результату! Ось тільки сума парі буде пропорційно збільшена. Максимум обмежений – його розмір 15 мільйонів рублів.

Ваше головне завдання – вгадати хоча б дев’ять випадків, тоді ви не втратите гроші, а отримаєте винагороду. Якщо вам дивом вдалося вгадати всі 15 випадків – тоді ви отримуєте джекпот. Його сума може мати безліч нулів. Все залежить від тиражу. Дивіться інформацію на сайті. Тиражі проходять досить часто, зазвичай через день, але все залежить від спортивних турнірів і сезону. Виграш джекпоту – це рідкісне явище, але, можливо, пощастить саме вам!

До речі, адміністрація Фонбет ділилася інформацією про те, що всі великі виграші клієнти отримували саме в тоталізаторі. На подив, часто щастило тим людям, які абсолютно не розбираються в спорті, а ставлять навмання.

як виграти

Якщо ви не вважаєте себе щасливчиком, якому постійно посміхається Фортуна, тоді доведеться докласти деяких зусиль. Ось парочка рекомендація для гри.

Вивчайте тиражі. Перегляньте історію тиражів, вона знаходиться в розділі “Інформаційний сервіс”. Проаналізуйте, які саме події найчастіше використовує аналітичний відділ контори. Вам потрібно заздалегідь в них розібратися.
Шукайте інформацію. Слідкуйте за тиражем, як тільки він вийшов – починайте моніторити інтернет. Знайдіть інформацію про всіх 15-ти матчах. Подивіться статистику, попередні зустрічі. Так буде простіше визначити фаворита і аутсайдера.
Читайте прогнози. В інтернеті можна знайти безкоштовні прогнози від початківець Каппера. Якщо ви – новачок, тоді простіше прислухатися до чужої думки, ніж ставити навмання.

розподіл пулу

Важливий момент, який варто знати – як розподіляється призовий фонд. Ми вже говорили, що вгадати необхідно хоча б дев’ять випадків, а в ідеалі – 15. Ось як розподілять пул:

9 випадків – між учасниками розподіляється 32% призового фонду;
10 випадків – 18% від пулу;
11 – 15 – по 10% від загальної суми.

І це ще не все! Якщо ви вгадали, наприклад, 11 випадків, то отримаєте частину призового фонду з перших двох категорій. Тобто, не тільки 10% від загальної суми будуть розподілені між гравцями, але і 18% за 10 відповідей, а також 32% за дев’ять. Чим більше правильних результатів – тим більше виграш.

Самі фартові учасники, які вгадають всі відповіді, зможуть отримати вселяє суму грошей.

стратегія гри

Якщо оцінити ситуацію раціонально, то вгадати п’ятнадцять варіантів дійсно складно, а точніше – практично неможливо. Проте, бували випадки, коли гравці зірвали джекпот. Можна вибрати кілька стратегій. По-перше, ви можете вибирати по кілька випадків, але тоді ви дуже ризикуєте, адже сума парі буде збільшуватися. По-друге, можна просто довіритися удачі і поставити галочки навмання. Тут все залежить від фактора фарту. По-третє, можна просто перестрахуватися. Тобто, виберете ті ж події в лінії, але поставте на протилежний результат, щоб якось компенсувати втрати.

Рекомендуємо більше почитати в мережі про стратегії гри на тоталізаторі. При правильному математичному розрахунку, можна мінімізувати втрати і навіть завжди бути в плюсі.