Головна Життя У Буську вакантна посада начальника відділу освіти

У Буську вакантна посада начальника відділу освіти

Буська райдержадміністрація оголосила конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти Буської районної державної адміністрації. Про це повідомляє місцеве видання Дзеркало району.

Начальник відділу освіти повинен забезпечувати: здійснення керівництва діяльністю відділу, забезпечувати виконання покладених на відділ завдань; представляти інтереси району в галузі освіти у відносинах з юридичними та фізичними особами. У посадові обов’язки входить: подавати на затвердження голови районної державної адміністрації проект кошторису доходів і видатків, вносити пропозиції щодо граничної чисельності та фонду оплати праці працівників відділу; розпоряджатись коштами, які виділяються на утримання відділу; планувати роботу відділу і аналізувати стан її виконання. Посадовий оклад складатиме – 6500 грн.

Документи, а саме: копію паспорта громадянина України, письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади, письмову заяву, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та згода на проходження перевірки й оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, копію документа/документів про освіту, оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою, заповнена особова картка встановленого зразка та декларація особи, необхідно подати протягом 15 календарних днів з дня оприлюднення. Дата проведення конкурсу – 14 березня.

З деталями умов конкурсу можна ознайомитись на сайті райдержадміністрації.

Нагадаємо, на початку січня цього року стало відомо, що за власним бажанням звільнився з посади керівник відділу освіти Буської РДА Богдан Глуховецький, який очолював освітню галузь Бущини понад 10 років.