Головна Життя У Буську вшанували добровольців

У Буську вшанували добровольців

У середу, 14 березня, у День українського добровольця в сесійній залі районної ради відбулися урочистості за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради, Буської міської ради, добровольців – учасників Майдану та АТО, учнів старших класів шкіл райцентру, громадськості, ЗМІ, – інформують у преc-службі Буської РДА.

Захід вже традиційно розпочався з виконання усіма присутніми у залі Державного Гімну України та молитви за захисниками Української держави. Почесне право покласти корзину квітів до меморіалу Героїв Небесної Сотні було надано учасникам війни на сході Володимиру Скірі та Богданові Онишкевичу.

З вітальними словами до добровольців та усіх присутніх звернулися голова Буської РДА Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, Буський міський голова Ростислав Сліпець. У своїх виступах керівники відзначили мужність та героїзм добровольців у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, їх значиму роль у подіях Революції Гідності та під час військового вторгнення російських окупаційних військ на схід України. Саме тоді, завдяки добровольчим батальйонам, вдалося зупинити просування противника вглиб країни та стримувати його до часу, поки українська армія не відновилася.

Посадовці висловили переконання, що День українського добровольця стане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців.
Медалями «Доброволець» було нагороджено учасників бойових дій: ст.сержанта 80-ї ДШБ Олександра Мошонкіна, сержанта 80-ї інженерно-саперної роти Ігоря Гензу, солдата 14-ї бригади в/ч 221 розвідроти Сергія Токарєва, солдата 80-ї окр. штурм. бригади інженерно-саперної роти Олександра Саримсакова, солдата 80-ї окр. шт.бригади окр. розвідроти Андрія Коваля. Вручення нагород провів голова Буської філії всеукраїнського об’єднання учасників бойових дій Олександр Жовтанецький.
Надалі усі присутні переглянули документальний фільм «Айдар», послухали патріотичний вірш у виконанні Олега Жовтанецького – сина учасника АТО, аплодували ансамблю учасників бойових дій «Карпати» з м. Сколе, який виконав низку сучасних пісень військової тематики.

Захід завершився церковним гімном «Боже, великий, єдиний…».
Ведуча – методист РНД Любов Огороднік.