Головна Життя У Буську викрадачу залізничних рейків суд присудив штраф 850 гривень

У Буську викрадачу залізничних рейків суд присудив штраф 850 гривень

Буський районний суд Львівської області 1 лютого ухвалив вирок злодію щодо викрадення двох рейок 2-ї групи, довжиною 5,60 м та 5,65 м, які знаходились на міжколійному просторі перегону Красне-Ожидів. Викрадача доведеться заплатити штраф 850 гривень. Про це йдеться в ухваленому вироку від 1 лютого 2018 року, оприлюдненому в Єдиному державному реєстрі судових рішень, – інформує місцеве видання Дзеркало району.

Як йдеться в історії справи, 9 грудня 2017 року, о 19.00 год. перебуваючи на 15 км перегону Красне-Ожидів ВП «Бродівська дистанція колії» ПК 1, неподалік с.Ожидів Буського району Львівської області, маючи прямий умисел, спрямований на таємне викрадення чужого майна, з корисливих мотивів, з метою особистого протиправного збагачення, шляхом вільного доступу чоловік таємно викрав дві рейки 2-ї групи, довжиною 5,60м та 5,65м відповідно, які знаходились на міжколійному просторі вказаного перегону, завантаживши їх на гужову підводу, перевіз на територію свого господарства, що знаходиться в с.Ожидів, заподіявши виробничому підрозділу «Бродівська дистанція колії» Регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» матеріальної шкоди на суму 5621,68 грн. (пять тисяч шістсот двадцять одну гривню шістдесят вісім копійок).

В ході розслідування було укладено угоду про примирення між сторонами кримінального провадження. Згідно даної угоди, враховуючи що підозрюваний беззастережно визнає свою вину у скоєнні кримінального правопорушення за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України, особу винного, наявність обставин, які помякшують покарання, санкцію частини 1 статті 185 КК України, сторони домовились про призначення підозрюваному узгодженого покарання у вигляді штрафу в сумі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень. Суд задовільнив угоду.