Головна Життя В області триває реалізація Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян

В області триває реалізація Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян

Станом на 16 вересня в рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської  ОДА реалізовано два мікропроєкти.

Зокрема, «Спортивно-реабілітаційний вікенд для молоді з інтелектуальними та фізичними порушеннями» провели на базі відпочинкового комплексу «Шепільська».

Учасниками вікенду були  17 неповносправних вихованці Центру «Дивовижні долоні», який діє при БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ». Учасники мали змогу проявити свою самостійність, втілити в життя теоретичні знання, набуті під час занять з соціально-побутових навичок, відвідали СПА-центр і спортивний зал, у певній мірі відновили свій фізичний та психологічний стан.

Таким чином особи з вадами розумового та опорно-рухового апарату підвищили свій соціальний та фізичний рівень життєдіяльності що дало поштовх до інтеграції в суспільство.

Другий мікропроєкт – «Фізкультурно-оздоровчі вікенди для дітей із сімей у СЖО» (складних життєвих обставинах), провели у «Реколекційно-просвітницькому центрі  «ЕММАНУЇЛ», що у м. Дрогобич.

Проєктом охоплено 44 особи (40 дітей віком 10-12 років та 4 дорослих).

В рамках проєкту відбулося 2 фізкультурно-оздоровчих вікенди, активний відпочинок на природі з метою популяризації здорового способу життя, «живого» спілкування шляхом проведення спортивних заходів для дітей (спортивних змагань, пікніків, командних ігор). Відбулося формування у дітей життєвих навичок, які допоможуть протистояти негативним соціальним впливам шляхом проведення тренінгових занять, присвячених ефективному спілкуванню з ровесниками та резистентності організму людини, яка перебуває в умовах стресу та складних життєвих обставин та профілактиці шкідливих звичок.

В області триває реалізація Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян