Головна Життя Вчора у Львові байкери збирали кошти на операції дітям (ФОТО)

Вчора у Львові байкери збирали кошти на операції дітям (ФОТО)

Вчора на площі біля Оперного театру у Львові байкери з мотоклубу « Lions MC» катали центром кожного, хто жертвував на благочинність! Спільними зусиллями вдалось зібрати суму в розмірі 21 350 грн. Ці гроші, завдяки фонду «Я не один», підуть на проведення операцій дітям з малозабезпечених сімей та дітей-сиріт у Львові.

Акція розпочалась о 14:00 та тривала 4 години. Впродовж цього часу кожен бажаючий міг долучитись до доброї справи і водночас – покататись на байку! Придбавши квиток за 100 грн., жертводавець міг вподобати будь-який байк чи байкера та проїхатись з ним по центру. Маршрут проїзду складав символічне коло благодійності: площа перед Оперним театром – пр. Свободи – пл. Міцкевича – пр. Свободи – площа перед Оперним театром.

Андрій Дворакевич, один з організаторів акції та член фонду «Я не один»: «Одна з головних цілей даної акції – це не відправляти хворих дітей лікуватись закордон в ситуації, коли українські лікарі не можуть провести потрібної операції, а проводити їх саме в Україні!».

Всі вилучені кошти йдуть на благочинні сть, а саме на організацію проведення складних дитячих операцій закордонними лікарями у Львові.

Організатори акції дякують всім, хто долучився до збору коштів!

Фото Назарія Фарша