Головна Життя У Буську відбувся тренінг в рамках реалізації проекту “Чисте місто”

У Буську відбувся тренінг в рамках реалізації проекту “Чисте місто”

990

14 листопада в сесійній залі Буської районної ради відбулася презентація екологічної ініціативи та тренінг в рамках реалізації проекту “Чисте місто”.

Серед учасників тренінгу були: голова РДА Петро Мороз, його заступники Олег Ільків і Тетяна Сай, заступник голови районної ради Роман Фурда, директори та учні загальноосвітніх закладів району, працівники галузі культури,  комунальники, ЗМІ.

Модератори Олег Котис і Андрій Ільків з використанням мультимедійних засобів розповіли про те, як правильно сортувати сміття, як продукувати менше відходів і як на цьому можна заробляти гроші.

Слово від представників влади мав перший заступник голови РДА Олег Ільків, який курує питання житлово-комунального господарства у районі.

Чому це вигідно

До прикладу, в школі 500 учнів х 1 кг/міс = 500 кг х 3 грн. = 1500 грн/міс х 9 міс = 13 500 грн. А яку суму в середньому школи просять на добрі справи чи власний розвиток?

Основні завдання проекту:

• Допомогти освітнім, культурним та іншим закладам організувати в себе сортування відходів.

• ‎Навчити сортувати відходи через екотренінги для дітей, учнів, вчителів, батьків і дорослих.

• ‎Допомогти із здачею вторсировини на переробку.

• ‎Допомогти впровадити стратегію «Нуль відходів».

У Буську відбувся тренінг в рамках реалізації проекту "Чисте місто"У Буську відбувся тренінг в рамках реалізації проекту "Чисте місто"У Буську відбувся тренінг в рамках реалізації проекту "Чисте місто"У Буську відбувся тренінг в рамках реалізації проекту "Чисте місто"У Буську відбувся тренінг в рамках реалізації проекту "Чисте місто"