Головна Життя Як правильно підібрати відповідний аплікатор Ляпко – валик, килимок або пластину в...

Як правильно підібрати відповідний аплікатор Ляпко – валик, килимок або пластину в інтернет магазині «Допомога»

Аплікатор Ляпко – користь і вплив на організм, терапевтичний ефект. Різновиди форми і конструкції аплікаторів.

Аплікатор Ляпко – лікувальні властивості

Поєднання ефекту акупунктури, гальванічного впливу та легкого масажу робить аплікатор Ляпко універсальним помічником при різних захворюваннях.

Килимки Ляпко виконані з медичного каучуку, в цю основу вплавлено безліч голок з багатокомпонентного сплаву (цинк, мідь, залізо, нікель, срібло). Голки не ушкоджують шкіру, оскільки їх глибина проникнення обмежена надійною фіксацією.

Голки стимулюють нервові закінчення, а метали сплаву надають гальванічне вплив на фізіологічні рідини організму. Завдяки такій потужній комбінації, масажер забезпечує ефекти:

Підсилює приплив крові до хворих органів;
Знімає больові відчуття;
Сприяє виведенню токсинів;
Покращує сон, підвищує працездатність;
Допомагає в профілактиці і лікуванні шлунково-кишкових тракту;
Усуває сексуальні розлади;
Допомагає налагодити роботу ендокринної системи;
Підсилює ефективність масажу, мануальної та лазерної терапії, мікрохвильової резонансної терапії;
Допомагає в боротьбі з алкогольною, нікотиновою залежністю.
Голчастий масаж стимулює роботу імунної системи, активізує роботу всіх органів.
Основна сфера застосування килимка Ляпко – позбавлення від больового синдрому при лицьових невритах, остеохондрозі, стенокардії, міозиті. Також його застосування ефективно при невралгіях, радикуліті, мігрені, гіпотензії, виразкової хвороби, артритах і артрозах.

Основні критерії вибору

Інтенсивність масажу залежить від кроку голки, який може бути:

Делікатний – 3,5-4,5 мм;
Універсальний – 4,5-6,5 мм;
Інтенсивний – 6,5-10,0 мм.
Маленький крок рекомендується молодим людям, а користувачам старшого віку, з чутливою шкірою, краще вибрати виріб з рідким кроком.

Має значення і форма аплікатора – універсальним вважається килимок, який можна застосовувати для впливу на різні зони.

Користується популярністю масажер-валик, оскільки їм зручно самостійно масажувати будь-які ділянки тіла. Голчастий валик ефективний для масажу стоп, спини, живота, омолодження обличчя тіла. Валик впливає на рефлексогенні точки, допомагає налагодити роботу органів і систем. При масажі спини знімає больовий синдром і спазми. Масаж живота і стегон допомагає підтягнути шкіру, поліпшити зовнішній вигляд і тонус.

Ромашка – аплікатор, розділений на вісім сегментів-пелюсток. Така конструкція забезпечує щільне прилягання в зонах крижах, живота, плечового пояса або колін. Ця особливість забезпечує глибоке і ефективний вплив на всі оброблювані зони.

Аплікатори у вигляді пластин використовуються для статичного впливу на великі зони: спину, живіт, груди. На пластинах можна лежати або закріпити на тілі за допомогою еластичних стрічок.

Підібрати аплікатори Ляпко спеціально для вас допоможуть консультанти інтернет магазину «Допомога». Вас чекає великий вибір голчастих килимків різних форм за доступними цінами.