Головна Життя Як у Буську комунальники шкодять довкіллю

Як у Буську комунальники шкодять довкіллю

Попри забору спалювати суху траву, у міському парку Буська, місцеві працівники комунального підприємства спалюють сухе листя і гілки. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив депутат районної ради Василь Кашуба.

«Вже другий день комунальники спалюють в парку все те, що прибирали освітяни, тим самим трують мешканців міста їдким димом. А головне мерія та керівництво комунального підло, як завжди, обманюють, що це не вони підпалювали, а нібито діти», – йдеться у дописі народного обранця.
На додаток своїх слів депутат виклав світлину, на якій зафіксовано, як суху траву спалюють не діти, а працівники комунального підприємства. Про даний факт депутат проінформував департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Нагадаємо, що спалювання сухої трави заборонено законом, адже це призводить до знищення тварин, комах, забруднює повітря тощо.
Також краян застерігають, що відповідно до чинного законодавства за випалювання стерні передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу на громадян від 170 до 340 грн і на посадових осіб – від 850 до 1190 гривень. А за порушення, вчинені у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, штрафи зростають удвічі.